Przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 1 3 w języku angielskim zapisz odpowiedzi w zeszycie

przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 1 3 w języku angielskim zapisz odpowiedzi w zeszycie.pdf

Aby utworzyć pytanie ogólne, zaczynamy od operatora:Spójrz na przykład, jak zamieniamy pytanie bezpośrednie na pytanie pośrednie: Musisz pamiętać, że w czasach Present Simple i Past Simple w pytaniach pośrednich nie występują czasowniki posiłkowe, stąd w przykładzie powyżej pojawił się czasownik left, jako forma przeszła czasownika leave.A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Witaj w sekcji czytania!. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. 1/92- przeczytaj tekst.. Przyporządkuj każdemu z nich właściwą odpowiedź, wpisując litery a e w kratki 1.. Masz czas do czwartku, wtedy .. Teraz przejdź do Unit 7 lesson 6 przeczytaj tekst z ćwiczenia 4 strona 88 podręcznik i zaznacz właściwe odpowiedzi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Ćw.2/108;użyj słowa lub wyrażenia, aby uzupełnić zdania.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. 2/82 Napisz czy zdania są prawdziwe czy fałszywe (T/F) zgodnie z tekstem.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Praca na dwie lekcje 27.04. i 29.04.. Jak ludzie niszczą środowisko?, 3.. (1.1) dwuznaczna / prosta / spóźniona / szybka / zagmatwana odpowiedź • dać odpowiedź • odmówić / udzielić odpowiedzi (1.2) zajrzeć do odpowiedzi • być / szukać / poszukać / znaleźć w odpowiedziach (1.3) być / bywać u odpowiedzi • iść / chodzić / pójść / brać / wziąć / wyrwać do odpowiedzi • chodzenie .Przeczytaj tekst..

Przeczytaj czytankę 4 razy i w zeszycie odpowiedz na pytania.

*4.W zeszycie zapisz nowe słówka: coat ( kołt) - płaszcz, T-shirt ( ti szert) - koszulka, shoes ( szus) - buty, sweater ( słete) - sweter.. , a następnie zrobić w zeszycie zadanie 1,2,3a,6,7,8 ze strony 84-85 w podręczniku.. 3/82 Wyjaśnij niebieskie słowa z tekstu i wstaw je w zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Potrzebne słownictwo znajduje się w aplikacji Quizlet- link powyżej.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1-3 zgodnie z treścią tekstu Zapisz odpowiedzi w zeszycie proszę o dobra odp daje naj i 40 pkt.. Jedna odpowiedź nie pasuje do żadnego pytania.. 1 Zobacz odpowiedź1.. Artykuły po angielsku A1, A2, B1, B2, C1.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).Trwa matura 2015.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja1/96 - przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Następnie przejdź do zeszytu ćwiczeń wykonaj zadania 1 2 i 3.. W ćwiczeniach wykonaj wszystkie zadania z tej lekcji.. Ile gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem znasz, zrób listę?).. CD 05 MP 05 Usłyszysz dwukrotnie cztery pytania.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości..

Ćw.3/108; odpowiedz krótko na pytania, odpowiedzi zapisz zeszycie.

2.Przeczytać tekst Things to do at the weekend oraz połączyć odpowiednie zdjęcia (A- D) z paragrafami 1-4.. Podręcznik: ćw.6/109; przeczytaj fragment otwierający opowiadanie.. Edukacja wczesnoszkolna- kl. I p.. O ilu tajemniczych storzeniach wspomina tekst?. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. Kto jest autorem opowiadań o słynnym detektywie?. Dlaczego nasza planeta jest w niebezpieczeństwie?, 2.. Proszę w zeszycie zapisać temat lekcji „Celebrations & Customs- vocabulary.". Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim1.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Wyjątkiem są pytania o podmiot (o nich trochę niżej).. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Znajdź w słowniku i zapisz w zeszycie znaczenie słów:reuse, renew i recycle..

Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.

C/109- połącz czasowniki 1-5 z wyrazami a-e, przetłumacz zwroty na język polski i zapisz w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Czytaj interesujące teksty angielskie na różnym poziomie zaawansowania języka i ucz się angielskiego online.. Odpowiedzieć na pytania z zadania 1.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst.. Subject .Znajdź w czytance w ćw 2 zwroty z ćw 1, z pomocą słownika przetłumacz w zeszycie na język polski.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. Zapisać do zeszytu słówka: a puppet - kukiełka a scientist - naukowiec a workshop- warsztat draw - rysować paint - malowac cartoon - kreskówka own - własny comic - komiks boat - łódźW trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. Lesson 23.04.2020 r. czwartek.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1/95- odpowiedz na pytanie w zeszycie ( skiing holiday- wakacje na nartach, seaside holiday- wakacje nad morzem, nature holiday- wakacje na łonie natury, sightseeing holiday- zwiedzanie).. B. Mieczkowska Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem..

4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego - otrzymuje ją operator.. Zapisz pytania i odpowiedzi.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. "- Można odwiedzić zamek nocą i zwiedzić go w blasku świec.A/109- odpowiedz na pytania, zapisz odpowiedzi w zeszycie (1.. Plastyka:Zanim usłyszysz nagranie, przeczytaj odpowiedzi i zastanów się, na jakie pytania mogą odpowiadać.. Z czego została wykonana flaga na obrazku?. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. Zadanie 2 na stronie 42 jest dla osób chętnych: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_42.mp3 Zachęcam do wykonania tego zadania:)Przeczytaj tekst na tej stronie i odpowiedz na pytania w ćw.1.. W zeszycie zapisujemy same odpowiedzi do zadań.. 4.Przeczytaj zdania z ćwiczenia 1 i zaznacz te, które dotyczą ciebie.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63..Komentarze

Brak komentarzy.