Kajko i kokosz scenariusz lekcji
LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Napisz tekst oraz narysuj obrazki (kilka stron).. Możesz wybrać jeden projekt z różnych dziedzin nauki m.in. z nowych technologii, przyrody, matematyki, sztuki,przedsiębiorczości i techniki.Nowe lektury na lekcjach języka polskiego.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Scenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz.. Kradzież fujarki.. Nocleg w karczmie.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szkoła latania - streszczenie .. answergarden.ch to niebanalna strona i niebanalny sposób na rozgrzewkę na początku każdej lekcji.. Scenariusz i materiały dodatkowe Materiały do zajęć na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz „Szkoła latania".pdfJeśli nie masz możliwości drukowania, możesz narysować w zeszycie schemat podobny do tego na karcie.,Klikając w znacznik, możesz zajrzeć do komiksu w wersji PDF.,Zapisz temat lekcji w zeszycie.,Wyobraź sobie, że możesz przenieść się na jeden dzień do Mirmiłowa.Janusz Christa, Kajko i Kokosz.. Gród ( Jak wygląda, co się w nim znajduje?)..

Szkońa latania scenariusze lekcji 4.

Kurs latania.. Do odkrywania świata komiksu przydatne będą też bezpłatne materiały instrukcyjno-metodyczne od Wydawnictwa .Kajko i Kokosz.. Klęska Hegemona.. Wizyta w gabinecie dentystycznym.. 1 a) Wiadomości.. Mistrzowska kreska Janusza Christy i jego niepowtarzalne poczucie humoru są bez wątpienia warte tego, aby współczesne dzieci poznały je w podobnym wieku, jak ich rodzice w latach 70. i 80.. Test składa się z 12 pytań.. Pracuję na podręczniku Nowej Ery, wydawnictwo akurat tu nie ma nic do zaoferowania.12 Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Nawiqzanie do trešci poprzedniej lekcji i rozmowa na temat róŽnic pomiqdzy komiksem a opowiadaniem.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Scenariusz przedstawia cele lekcji, metody i techniki pracy, zestaw materiałów dydaktycznych.. Jakoś sobie radzę, ale czy ktoś z Was ma może scenariusze lekcji do lektury "Kajko i Kokosz.. Scena I ( Lubawa, Mirmił) Narrator: Mirmił obudził się we własnej sypialni.PRZEBIEG LEKCJI Rozdanie uczniom kart pracy i wyjašnienie celu lekcji — bçdzie nim przygotowanie do opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania 1.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Kajko i Kokosz.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Scenariusz lekcji języka polskiego Temat: Komiks - połączenie tekstu i obrazka Autor: ..

Cele lekcji.

Niebezpieczna podróż powrotna.. Uczeń: • zna historię komiksu, • wie, jakie są cechy komiksu, • zna treść lektury,Między nami Scenariusze do lektury.. Lekcję realizujemy z grupą znającą treśd wybranego komiksu.Witam Od września uczę w klasach IV szkoły podstawowej (do tej pory w gimnazjum).. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Podróż do szkoły latania.. Prowadzący: Justyna Z.. Szkoła latania"?. Szkola latania.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Uniwersytet Dzieci w Klasie to nie tylko scenariusze lekcji, ale także bezpłatne projekty edukacyjne, które zrealizujesz z uczniami z klas I-VIII przez cały rok szkolny!. Nadszedł jednak dzień bogaty w nadzwyczajne wydarzenia.. Temat: Co jest w życiu ważne.. Aneta Wojnar-Konopka Scenariusz lekcji - plik pdf15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Napisz, jak wyglądał i o jakich jego niezwykłych właści-15 czerwca - Temat lekcji: Bohaterowie komiksu "Kajko i Kokosz.. brak wiary w siebie zaradność spryt łatwowierność pomysłowość naiwność Jaga Łamignat 5..

10 czerwca - Temat lekcji: Sam talent nie wystarczy.

Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Pobierz.. Scenariusz lekcji wychowawczej mającej na celu kształcenie umiejętności nazywania emocji.. Poznajemy język komiksu 7 Temat .. Szkoła latania.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę.. - Podręcznik str. 306 - 307 - Informacje o wyglądzie i cechach bohaterów - Humorystyczne sceny i dialogi - Kto, kogo i czego uczył w szkole latania?. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - Plan wydarzeń .. Obejmuje omówienie zagadnień związanych z literaturą science fiction, a także kształcenie umiejętności analizowania tekstu literackiego.. Spotkanie z Łamignatem.. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Bolesna lekcja.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Tym razem ta strona pomoże nam podczas wprowadzenia w świat przedstawiony w komiksie Kajko i Kokosz.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. temat: Spotkanie z lekturą Kajko i Kokosz..

Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.

Szkoła latania".. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Niecny plan Hegemona.. Materiały doradców metodycznych - ODN Poznao - 2019 .. 4.9 / 5 (7 głosów) Komentarze: kasiabober1982 napisano 4.12.2018 15:22. zgłoś do usunięcia.. Szkoła latania" Janusza ChristyScenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz.. Pierwsza wizyta w Mirmiłowie 2 Temat 2.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.„Kajko i Kokosz" - scenariusz przedstawienia teatralnego Akt I Dzień Śmiechały Narrator: W grodzie Mirmiła… Po kolejnej nieudanej napaści Zbójcerzy na Mirmiłowo czas w grodzie płynął spokojnie.. Pragnienie latania.. (lekcja dwugodzinna) Komiks pt. Szkoła latania autorstwa Janusza Christy jest pierwszym komiksem z .Czas na powrót Kajka i Kokosza na półki biblioteczne oraz do tornistrów uczniów.. o.k.dzięki.. Poznajemy komiks o Kajku i Kokoszu.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. W tym samym czasie kasztelan Mirmił powraca ze swoimi .1 Zapraszam do ogrodu!. Bardziej szczegółowoKajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę „placówki" na Szkołę Łatania.. Lekcja wymaga zapoznania się z komiksem Kajko i Kokosz.Jeżeli dzieci nie czytały wcześniej tego komiksu - 30 minut z pierwszej części zajęć powinno wystarczyć na lekturę (zwłaszczakaczmo21.. Program miesiąca.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź swoją wiedzę.Materiały do zajęć na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz „Szkoła latania".pdf Dodatki graficzne do scenariusza .Scenariusz zajęć z języka polskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej Klasa: 4 SP Przedmiot : język polski Data: 7.11.2018r.. .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniafranek998 / KOMIKSY / KAJKO I KOKOSZ / 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf Download: 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Latać każdy może Na podstawie Szkoły latania - komiksu z serii Kajko i Kokosz.. Do postaci dobierz odpowiednie cechy z ramki.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Scenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt