Prezentacja multimedialną o rodzinie po niemiecku

prezentacja multimedialną o rodzinie po niemiecku.pdf

5.Umiejętności (za co podziwiają cię domownicy lub koledzy, koleżanki) 6.Cechy charakteru w powiązaniu z przykładami sytuacji.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.Plik prezentacja niemiecki.ppt na koncie użytkownika madafak1 • folder niemiecki • Data dodania: 9 cze 2013Zajęcia multimedialne (24) Przedszkolankowo SMS Premium (3) PRZEDSZKOLANKOWY świat BAZGROŁKÓW (12) Przedszkolne dekoracje (60) PRZYGODY CZASOLUDKA (2) Publikacje (105) Artykuły referaty (9) Prezentacje multimedialne (1) Programy, projekty, innowacje (2) Scenariusze przedstawień teatralnych (2) Scenariusze uroczystości (11) Scenariusze .1.. INFORMACJE OGÓLNE Terytorium Niemiec liczy 357 000 km2 i rozciąga się od Morza Północnego i Bałtyku na północy aż po Alpy na południu.. Dowiedz się wszystkiego o starej Stolicy z czasów monarchii Habsburgów i Wielkiego Cesarstwa Rzymskiego; spaceruj po klimatycznych uliczkach i okazałych bulwarach, zachwyć się architekturą słynnych budowli i zabytków.Prezentacja multimedialna szkoły.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. rodzina - die Familie.. Noblistów Polskich w Choszcznie: Prezentacja - ZS Nr 2 w Choszcznie.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu..

Członkowie rodziny po niemiecku.

będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Prezentacje • Niemiecki • pliki użytkownika a_shi_a przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Freundschaft.ppt, Der Einfluss der Werbung auf unser Leben.ppt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Zadanie mam na następny poniedziałek tj. 23 .. Stolica Niemiec - Berlin WRodzina uczy nas, jak żyć, kształtuje charakter, uczy odróżniać dobre od złego… Ważnym jest więc pielęgnować więzy rodzinne i dbać o dobre stosunki z krewnymi.. Pierwszą książkę wydano w języku niemieckim.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. Równie wa| n rolˇ odgrywa sie kolejowa o Bcznej dBugo[ci 48 215 km (dane z 2006 r.), szczególnie produkowane od 1991 superszybkie poci giPrzykłady użycia - "prezentacja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Prezentacje mutlimedialne związane były tematycznie z treściami omawianymi podczas zajęć z języka niemieckiego (np. Mein Zimmer (mój pokój), MeinLiebliengssportart (moja ulubiona dyscyplina sportowa czy też meinLiebliengssportler (mój .Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .12 prezentacji multimedialnych w języku niemieckim przygotowali uczestnicy pierwszej edycji konkursu "Miastko - eine Perle in Pommern"/ Miastko - perła na Pomorzu", który dla uczniów szkół gimnazjalnych zorganizowało Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe przy współpracy z miejscowym liceum.Poznaj oblicza Wiednia historyczne i obecne podczas przyjemnego spaceru pod opieką profesjonalnego przewodnika.. Kategoria: Aktualności Copyright © 2013 Maciej Salamon All Rights ReservedMaciej .W ramach pogłębiania nauki języka niemieckiego chętni uczniowie klas III-VI wykonywali jako dodatkową pracę domową prezentacje multimedialne..

2.Krótko o rodzinie i rodzeństwie.

7.Cechy osobowości.. Moja rodzina nie jest duża.. Po niemieckich drogach o Bcznej dBugo[ci 644,5 tys. km (dane z 2006 r.), w tym ponad 12 tys. km autostrad, jezdzi ponad 46 mln samochodów osobowych i 8 mln ciˇ|arowych.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Polish Jeśli prezentacja ma objąć wszystkie zdjęcia, nie zaznaczaj żadnego z nich.Niemcy - prezentacja 1.. Uczęszczam do gimnazjum.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.0 13 grudnia, 2016 Zajęcia multimedialne „RODZINA" - prezentacja multimedialna Poniżej zamieszczam prezentację multimedialną dotyczącą rodziny oraz przykładowy scenariusz zajęć i kilka kart pracy 🙂 prezentacja została zapisana w programie PowerPoint i uruchamia się po kliknięciu myszką 🙂komunikacyjnego.. 30 sierpnia 2015 admin Grupy słówek.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: 8.Ocena samego siebie.Opublikowano: sobota, 31, październik 2015 17:40 | Ewa | | | Odsłony: 9455 .. Prezentacja programu PowerPoint Author: Admin Created Date:15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań..

Poniżej dostępna jest prezentacja multimedialna Zespołu Szkół Nr 2 im.

Fotografuję chętnie naturę.. Właśnie w tym problem.. 3.Ogólny wygląd ( charakterystyczne cechy ubioru).. Szukaj: Certyfikaty i dyplomydzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Jest tam 300 gatunków chleba i aż 100 gatunków kiełbasy.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Mieszkam tylko .. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. DEUTSCHLAND- SYMBOLE NARODOWE FLAGGE- FLAGA WAPPENGODŁO 2.. Członkowie rodziny po niemiecku.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Niemcy-ciekawostki Jest tam aż 600 gatunków piwa.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Zdjęcia by się znalazły, ale to nie plastyka i liczą się informacje.. Kultura Odbierając telefon w Niemczech nie mówimy "słucham", a podajemy swoje nazwisko .. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Przedstaw się: imię i nazwisko,wiek, miejsce zamieszkania.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Nie wiem co w tej prezentacji umieścić, mam tylko: powierzchnia, liczba mieszkańców i burmistrz.. 4.Zainteresowania, hobby..Komentarze

Brak komentarzy.