Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania klasa 6
Bardziej szczegółowo6 Kogo Słoń Trąbalski spotkał na przyjęciu?. || Biologia|| Kręgosłup noworodka przypomina łuk.Naturalne krzywizny kręgosłupa,które pozwalają na utrzymanie pionowej postawy ciała oraz amortyzują wstrząsy powstają w 3 etapach.Najpierw kształtuje się lordoza w odc.szyjnym ,nieco później , gdy dziecko uczy się siadać i raczkować powstaje krzywizna piersiowa.Natomiast krzywizna w .Przeczytaj tekst w ramce i odpowiedz na pytania.. te ćwiczenia są żółte.. Przeczytaj tekst w podręczniku str.184- 189.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 5 s.75 P. obrazkami i obejrzyj zdjęcia na zostać napisz odpowiedź w zeszycie Jak rozumiesz powiedzenie: do j. polskiegozeszycie swoją odpowiedź na Ćwiczenie czyni mistrza napisz odpowiedź na to .Zadania dla klasy I na dzień 20-05-2020 Nauczyciel (imię nazwisko) Przedmiot (wpisać) Treść zadań do realizacji Edukacja wczesnoszkolna Joanna Szamara Edukacja Polonistyczna Podręcznik, str. 40, 41 Przeczytaj tekst „Rozmowy książek" Odpowiedz na pytania : Co przyśniło się Kubie?. Otwórz podręcznik na stronie106-107.. Odpowiedz na pytanie: Has he got a healthy lifestyle?. Przeczytaj tekst źródłowy i odpowiedz na poniższe pytania: a) Skąd pochodzą cytowane teksty?.

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Marek kopie grządki, a Felek grabi ścieżki.. 1- przeczytaj tekst „Fast Facts : The London Tube" („Szybkie fakty o londyńskim metrze") i napisz w zeszycie do czego odnoszą się podane liczby.. Informacje podane zostaną w wiadomości e-mail.. Odpowiedz pisemnie na pytanie 1,2 ,str.189Przeczytaj tekst z podręcznika ze str. 237 - 241 Czarny rycerz.. Żyją tam także różne zwierzęta.. Religia: - przeczytaj z podręcznika temat 59 „Majówki - i co czuje, i co żyje, niech z nami sławi Maryję" oraz wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania do tego tematu; - zrób zdjęcia i prześlij do oceny do 6 maja na adres [email protected] .Na dzisiejszej lekcji poznamy kilka interesujacych faktów na temat Białowieskiego Parku Narodowego.. Co powinny gromadzić?. Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Musicie dobrze wypocząć.. (przykład) 2.. Proszę o pilną pomoc!. 4 - posłuchaj Marty i Maxa rozwiązujących quiz o londyńskich autobusach.3.. LEKCJA PIERWSZA - ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ Poniedziałek, 18.05.2020 .. Ten rok był dla Was bardzo pracowity.. "- Była to wyprawa mająca na celu zdobycie najwyższej góry na świecie - Mount Everest.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta..

2 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Za kilka dni początek wakacji.. lepszą odp.. Zaznacz na czerwono nagłówek listu i podpis osoby piszącej.. Podkreśl dwie właściwe odpowiedzi.. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. d) Jakie kary stosowano wobec dzieci wrzesińskich?. Przeczytaj blog Lucasa.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.KLASA 6 D Poniedziałek í8.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania ( ćwiczenie 11) What's their favourite sport?. Dzieci z klasy 1a chcą zbierać makulaturę, aby chronić przyrodę.. Popraw błędy w zadaniu 6.P., przeczytaj tekst i Zastanów się, na podstawie tego odpowiedz ustnie na pytania 2.. 1.Przeczytaj tekst Ewy Jałochowskiej „Historia sztuki dla dzieci i rodziców" (podręcznik do6.. Popatrz:Przeczytaj tekst THE EDEN PROJECT I wyrazy z glossary - słowniczka podkreśl (ołówkiem).. Przeczytaj .Zadanie z angielskiego.. O ogród dbają Marek i Felek.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA 2.. Temat: Rewolucja francuska.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Proszę otwórz podręcznik na stronie 108/ zadanie 1+2.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

ZADANIE PROJEKTOWE na 6 Przygotuj plakat w języku angielskim o polskim parku narodowym.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Temat: Historia sztuki - wiem, umiem, rozumiem.. Test 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Co ma wspólnego .1.. Zapraszam Was w góry, nad morze, do lasu i na pola.. Po wysłuchaniu nagrania, przeczytaj tekst głośno jeszcze raz.. Jaki piękny ogród!. Przepisz do zeszytu: - daty z taśmy chronologicznej str.184 - TO JUŻ WIEM str.189.. Odpowiedz na pytania T (prawda) lub F (fałsz) książka zad 3 str 52.. Kochane Dzieci!. e) Jak zareagowali dorośli na wiadomość o wydarzeniach w szkole?Temat: Praca z tekstem na temat Rewolucji Francuskiej - odpowiedzi na pytania, c.d.. Pozdrawiam i czekam na Was .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie!. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Odpowiedz na pytania 1 - 7 str.252 - 253.. W zeszycie uzupełnij zdania o mistrzach sportu ( podręcznik strona 116) a) Champions are good at their sport.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.2.. Zadanie.. Przeczytaj tekst (można śledzić tekst w podręczniku i równocześnie posłuchać-nagranie 3.24).Następnie postaraj się odpowiedzieć krótko na pytania zawarte w zadaniu 2..

Przeczytaj na str. 22 podręcznika i odpowiedz na pytania: a.

W dniach 12.05- 14.05.2020 odbędzie sie diagnoza przedmiotowa.. JĘZYK POLSKI: „Smocza Drużyna Rowerowa" PODRĘCZNIK: str. 70-71.Przeczytaj uważnie i zaznacz w zeszycie poprawne odpowiedzi na pytania (np. 1a) Kto zabrał Smoki na .5 0.Odczytaj list i odpowiedz na pytania.. Potem razem podlewają konewką .Jeden tekst pozo…Przeczytaj teksty A-E i dialogi 1-4 do każdego dialogu dopasuj tekst który najlepiej do niego pasuje.wpisz w kratki własciwe litery.jeden tekst nie pasuje do żadnego dialoguZnasz odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst (A-E).. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Podaj dokładne źródło.. b) W którym roku miały miejsca opisane zdarzenia?. Konin, 6 czerwca 00r.. 2012-11-26 16:16:01 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2013-03-08 15:14:22 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:341.. Dużo tu kwiatów i krzewów.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Zawisza Czarny.. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Test 2 klasa III ( rząd 1).. Poniedziałek: 11.05.. Kto jest nadawcą listu?. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 88Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania.-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!. Przeczytaj tekst i odpowiedz.. Przeczytaj pytanie nad opowiadania, pod tekstem.. Wykonaj notatkę i prześlij ją na mojego maila (termin 22.04) 22.04.2020. a) doktora Dolittle, dziecię elfów, szewczyka Dratewkę b) Kubusia Puchatka, Krzysia, koziołka Ćwiczenie 7 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania zaznaczając właściwą odpowiedź.. Słowniczek przepisz do zeszytu.. Odpowiedz na pytania: - skąd rycerz pochodził?, - dlaczego przewodniczący turnieju kazał rycerzowi udać się w dalekie kraje?, - dlaczego ciężko było Zawiszy porzucić ojczyznę?, - dlaczego młody rycerz odrzuca łaskę księżnej (wieniec ze złotą .Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. c) Na czym polegał strajk dzieci wrzesińskich?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.