Felix net i nika wypracowanie o przyjaźni
Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Zapomniałeś, kim jest Nika Mickiewicz, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. O_O 156 pkt.. MISIAkitka 96 pkt.. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. 9 osób to lubi .. Odpowiedz.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Potrzebujesz pomocy?. Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w grudniu 2004 przez Powergraph.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że .Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz…Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny ..

„Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.

Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. Odpowiedzi (0) Załącz plik.. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Zobacz podobne.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .Rozdział 6. .. Opowiedz o swoich marzeniach, a ja powiem Ci kiedy się spełnią!. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Ale tata Niki żyje!. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Rozdział 3.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie chodzi Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać..

Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i … nastoletnich uczuciach.

Poniżej zamieszczam fragment.. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Odpowiedz.. Najlepsi w pomaganiu: 1. marcelinakwk.. wikimiki2020 79 pkt.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .23.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. kozak_wypracowania .. Podstawowa; Język polski; Lektury; 18.01.2020 15:28.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu... ,,Ta książka pokazuje, że sami kreujemyRafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.

„Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. szybko!. .Felix, Net i Nika - moje opowiadanie fan fiction Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. cirrus 146 pkt.. Wybierz jeden z punktów planu; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 299 pkt.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialny.. Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i. Uzasadnij że opis chmur oddziałuje na różne zmysły o. gdybyś miał możliwość zostać w powieści Kapelusz za ..

Czy rozpoznasz postacie historyczne, które pojawiły się w serii „Assassin's Creed"?wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangPostacie tytułowe Felix Polon.

błagam pomóżcie zad 6 pliss; napisz opowiadanie .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Czy jest toPodstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas.. Szkoła, w której straszy.. Plan ramowy 1.. Zgłoś nadużycie.. Dodaj do ulubionych .. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Spotkanie w nowej szkole i .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. 0 ocen | na tak 0%.. przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction, autorstwa Rafała Kosika.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. 1 Obserwuj autora Dodaj do .Felix,Net i Nika to moja ulubiona książka.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt