Napisz o swojej wycieczce po angielsku
I was very excited when I heard the news.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Zgodnie z planem dotarliśmy na miejsce o godzinie 11.00.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Teraz Twoja kolej.. Proszę o jak najszybsze napisanie.Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z .. 2017-03-26 14:04:16; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. Napisz list do kolegów i koleżanek z klasy z informacjami o tej wycieczce.. Gdzie byłeś?. Co będziesz robić jutro.Napisz po angielsku opis szkolnej wycieczki Leka Leka My last school excursion was to Warsaw.. Co robiłaś wczoraj.. Jedżdziłam tam na różne wycieczki które były wspaniałe.E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Polish Każdego listopada dziesiątki tysięcy ludzi próbuje napisać swoje 50,000 słów od podstaw w 30 dni.Zadanie: napisz email o sobie i swojej rodzinie po angielsku Rozwiązanie: i want show you my family my family consist of five members includning me i have an older Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz o swojej restauracji..

Napisz o wycieczce po angielsku ?

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis wakacji po angielsku: wstęp.. Napisz do cioci z Anglii pocztówkę, po angielsku proszę pomocy :) !. Napisz o pogodzie.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Napisz e-mail do kolegi /koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22; Jesteś na tygodniowej wycieczce szkolnej.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Polish I rzekł mu: Weźmij zapis twój, a siadłszy prędko, napisz pięćdziesiąt.Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. Co robiłeś?. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wpis na bloga po angielsku matura - przydatne zwroty.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Opisz swój typowy dzień!. Po obiedzie mam czas wolny.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Blog angielski.Przykłady użycia - "napisać" po angielsku.. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. Proszę o szybką odpowiedź mam to na jutro:Napisz 16 zdań z użyciem określenia ilości rzeczownika policzalnego i niepoliczalnegoJak napisać wpis na bloga w języku angielskim.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Przynajmniej 20 zdań.. Wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Warszawy.. 2012-01-13 22:09:16; Napisz list do kolegi z anglii 2013-03-23 17:01:19; Napisz e-mail do kolegi po Angielsku 2017-09-28 19:43:06; Napisz LIST do kolegi po Angielsku .Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18 ..

Opowiadanie po angielsku.

Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Na zbiórce stawiliśmy się wszyscy- 8 dziewczyn i 10 chłopców.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.Obiad mam o 15:15.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. To nic trudnego!. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Co zazwyczaj robisz.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuPrzykłady użycia - "napisz" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Przykład wpisu na bloga po angielsku.

Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wyobraź sobie, że organizujesz szkolną wycieczkę.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przykład opowiadania po angielsku nr 2. .. Polish Do Jemenu zjechało wielu reporterów, którzy chcieli napisać materiał o Al-Kaidzie lub terroryzmie.. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt