Praca klasowa z lektury kajko i kokosz
Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Mimo słusznej postury i ogromnej siły fizycznej jest nieco tchórzliwy.. Szkoła latania - test wiedzy.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Wojowie przypominają mi Asteriksa i Obeliksa.Oferta komiksowa dla bibliotek.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.kajko i kokosz streszczenie.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Poradnik, jak stworzyć czytelnię komiksową.. Polecamy na dziś .Opisz przygode z komiksu kajko i kokosz 2017-12-09 09:53:14 Jak nazywał się kasztelan z serii komiksów " Kajko i Kokosz " ?. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoPlik Test Kajko i Kokosz.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali..

Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz.

Clive Staples Lewis, Lew, Czarownica i stara szafa Opracowanie: Anna Murdzek Scenariusz - plik pdf.. Szkoła latania.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Nie będzie łatwo, ostrzegamy!. Skomentuj.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szkoła latania 1.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Witam musze napisać prace jak będzie wyglądała moja .. 14 godzin temu; .. Dlatego warto podać uczniom informacje o pracy mózgu, o specjalizacjach każdej z .15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Zgłoś nadużycie.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kokosz - woj Mirmiła, towarzysz Kajka..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Dalsze losy bohaterów lektury "Kajko i Kokosz" Uczniowie klas IVA i IVB podczas omawiania lektury "Kajko i Kokosz" J. Christy zainspirowani treścią omawianej książki stworzyli piękne prace opisujące dalsze losy bohaterów.. Scenariusze i materiały do lekcji bibliotecznych na podstawie komiksów.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Kajko jest niski, ale odważny.. Szkoła latania - scenariusze lekcji CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] omawia elementy świata przedstawionego I.1.1, • wskazuje wątek główny oraz wątki poboczne I.1.13,Administrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. 2008-11-28 18:34:42 Lektura Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Ktoś napisze streszczenie?. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Szkoła latania .. w pełni z możliwości umysłu, trzeba wiedzieć, jak on funkcjonuje..

10.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.

Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. Słaba jakość.Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ich głównymi wrogami są Zbójcerze pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala.. Szukaj.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Pracując w grupach i korzystając z tekstu lektury, powiedzcie, jak autor komiksu wyraził i zapisał: dźwięki (grupa I), krzyk (grupa II), myśli .Dalsze losy bohaterów lektury "Kajko i Kokosz" Uczniowie klas IVA i IVB podczas omawiania lektury "Kajko i Kokosz" J. Christy zainspirowani treścią omawianej książki stworzyli piękne prace .Witryna Szkoły Podstawowej w Wałdowie SzlacheckimOpisz przygode z komiksu kajko i kokosz 2017-12-09 09:53:14 kAJKO I KOkosz szkola latania postacie 2018-09-15 13:25:25 Kajko i kokosz szkoła latania kto przyprowadził Hegemona przebranego za wedrownego kupca 2018-01-08 16:36:31Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów..

Lektury; kajko i kokosz streszczenie; REKLAMA.

Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. kaja: 2020-02-26 16:10:00 21 na 31 jak dostane 5 to wszystkim was polece POZDRAWIAM <3Kajko i Kokosz.. 2017-10-19 20:10:16Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Uwielbia dużo jeść.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Chyba dzięki temu jest taki silny.. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz - postaciKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. Podczas lekcji zbudowali także grody Kasztelana Mirmiła, nawiązujące do treści omawianych w lekturze.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Udostępnij.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Kajko i Kokosz - seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem.Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. kaczmo21 2 lata temu.. Dość roztargniony - pochłonięty jedzeniem zapomina o całym świecie.. Zawsze nosi swoją czerwoną czapeczkę.. Do innych ważnych bohaterów komiksu należą: żona Mirmiła, Lubawa .. "Kajko i Kokosz" to zabawna obrazkowa historia opisująca przygody dwóch słowiańskich wojów.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet 2 Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Spokrewniony z Jagą.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Jego przyjaciel Kokosz jest gruby i silny, ale ma łagodny charakter.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Kajko i Kokosz.. Tęgi i potężny łasuch.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt