Napisz streszczenie maksimum 12 zdań tekstu zadanie domowe
Jeśli naszym zadaniem jest np. streszczenie tekstu dawnego (gdzie mamy do czynieniab) zaznaczanie prawidłowych odpowiedzi do tekstu c) pisanie odpowiedzi do tekstu Zadanie domowe: 1.. Jeśli naszym zadaniem jest np. streszczenie tekstu dawnego (gdzie mamy do czynieniaNapisz streszczenie (10-12 zdań) tekstu ,,Zadanie Domowe" I prosiłbym o napisanie całego streszczenia bez porad :) 1 Zobacz odpowiedź podac ci pytanie.Streszczenie to krótka wypowiedź powstała na bazie innego tekstu w wyniku zastosowania metody skrótu, parafrazy czy uogólnienia (Wolański 2003, s. 341-342), zawierająca najważniejsze informacje, elementy treści lub problemy pochodzące z przekształcanego tekstu.Przeczytaj informacje na temat streszczenia (podręcznik str. 265) i napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) tekstu "Zadanie domowe".. ZADANIA DLA UCZNIA:Przeczytaj tekst „ Zadanie domowe" str. 263-264.. Pracę- streszczenie- prześlij na adres: [email protected] (do piątku 15.05.). Mam zadanie: napisz o zaletach palanta w formie tekstu ciągłego.7 zdań 2011-12-07 16:13:53; zadanie domowe z polaka napiszcie z 2 4 pytań ?. Wypisz z przeczytanego tekstu jedno zdanie charakteryzujące bohatera.. 2010-05-12 14:20:43; napisze ktos streszczenie tekstu?. Napisz w dwóch zdaniach jaki był stosunek Martina do Ruth Morse.. Streszczenie..

Napisz streszczenie (max 12 zdań ) tekstu zadanie domowe.

Służy przekształceniu obszernego materiału w krótki tekst, zawierający najważniejsze wątki.Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto.. Ćwiczenie podlega ocenie.. Gotową pracę przyslij mi na emaila (proszę .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2015-10-17 13:51:04; Cześć mam .gwiazdka284.. 7.Witamy na zalicz.net!. 🎓 Napisz streszczenie przeczytanego tekstu - Zadanie 1: Między nami 6 - strona 12 🎓 Przykładowe rozwiązanie: W pierwszy dzień nowego roku szkolnego uczniowie zgromadzili się w sali gi Odpowiedź na zadanie z Między nami 6Kilka wskazówek o tym, jak napisać streszczenie Przeczytaj tekst Teraz ustal, co jest naważniejszą informacją w tym fragmencie i zapisz ją w postaci jednego zdania.. Kierując się powyższymi informacjami, napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) tekstu „Zadanie domowe".. 🎓 Napisz streszczenie przeczytanego tekstu liczące - Zadanie 1: Między nami 6 - strona 12 🎓 Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Między nami 6Prosiłbym o przetłumaczenie tych kilku zdań na język niemiecki.. Termin nadsyłania prac: 8 maja.A) prawda.. Przeczytaj i przepisz do zeszytu definicję streszczenia - podr.. W streszczeniu NIE umieszczamy cytatów, dialogów, opisów, opinii i komentarzy..

Zadanie domowe Napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) tekstu "Zadanie domowe".

źródło: Między nami 5Napiszę w 10 12 zdań streszczenia z tekstu zadanie domowe 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.3.2017 (18:33) - przydatność: 12% - głosów: 71 DodajPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. _____ Środa, 20 maja Lekcja 35.. Na podstawie tekstu dobierzcie słowa lub sformułowania odpowiadające znaczeniom zawartym w ćw.1/264.zadanie 12 strona 84 zadanie 14 strona 85 zadanie 15 strona 86 zadanie 16 strona 87 zadanie 18; Interpretacja tekstu ,,Oko'' Olgi Tokarczuk.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .4.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. Wykonaj ćwiczenie z zeszytu ćwiczeń s. 103 - 105.4.Zadanie domowe.Na podstawie tekstu wyjaśnij, na czym polega magia teatru.Wskaż i objaśnij fragmenty, które ukazują, jak teatr działa na widza..

Napisz streszczenie tekstu „Zadanie domowe" (maksymalnie 12 zdań).

tylko dla uczniów przygotowujących się do egzaminu GCSE: 3.. Termin wykonania zadania 14.05.2020.Zadanie odsyłamy na adres [email protected]" lub wysłuchaj jego nagrania zadanie domowe mp3 5.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. Z góry dziękuję!. 1.Temat:Minimum słów, maksimum treści, czyli jak streszczać tekst.. Proszę przesłać na adres: [email protected] Temat: Streszczenie - ćwiczenia językowe.. Nie kopiuj fragmentów z podanego tekstu.. Są one zbędne przy dobrym streszczeniu.. Lekcja 57/58 Temat: Wiadomości z Koryntu.. Nie przytaczaj dialogów.. Cześnik ujawnia swe plany małżeńskie wobec Podstoliny.Zad.6 str.234 Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań tekstu ,Zadanie domowe''.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto.. Trzymaj się liczby słów podanej przy zadaniu.. Proszę uzupełniać zeszyty, gdyż będą zbierane przed świętami wielkanocnymi do sprawdzenia.. Streszczenie jest to skrótowe przedstawienie jakiejś sytuacji, zdarzenia, przeczytanej książki itp. Sąd nad Syzyfem.74% Streszczenie Mitu o Prometeuszu; 75% Napisz streszczenie Mitu o Prometeuszu w sześciu zdaniach; 83% Streszczenie mitu o Prometeuszu; 85% Streszczenie Mitu o Prometeuszu; 85% Streszczenie Mitu o Prometeuszu.Streszczenie to zapisanie własnymi słowami najważniejszych informacji tekstu..

Napisz streszczenie Zemsty poleca85% Język polski Streszczenie "Zemsty".

d0m4m 27.9.2020 (12:39) Zadanie 1 Sześcian liczby 24 jest równy A.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń (część druga), str.41-45, ćw.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. 3*8 do potęgi 3 B. 2 do Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa.JtfJest formą przet i tkt/ k i ditwarzania tekstu/wykonywania działań na tktekście.. Pamiętaj, że w streszczeniu nie stosujemy dialogów, opisów, cytatów, komentarzy i opinii.. Polega na takim przekształceniu tekstu, że radykalnie zmniejszona zostajjje objętość tekstu (standardowa długość to 10% tekstu wyjściowego) przy zachowaniu zasadniczej myśli.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. Przeczytajcie opowiadanie Jacka Dubois'a pt.:"Zadanie domowe"(podręcznik,str.263-264).. Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Musisz je opowiedzieć własnymi słowami.. Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Wykonaj w zeszycie ćwiczenie 1,2,3, 4a) str. 264-265.. Wyjątek stanowić będą terminy naukowe lub inne specyficzne dla danej dziedziny życia, o której mowa w tekście.. Streszczenie jako derywat od tekstu oryginalnego tworzone jestSprawdź jak napisać dobre streszczenie, do jakich wskazówek się stosować, a czego unikać, zapoznaj się z przykładem.. Wykonaj zadanie 1/264 6.. Nawet bardzo dobre streszczenie, które będzie za długie, spowoduje niepotrzebną utratę punktów.. str. 265.Praca domowa Zadanie 6 str. 234 do zeszytu.. Zanotuj w zeszycie lub wklej informację na temat STRESZCZENIA 7.. Napisz pracę, forma dowolna, która pokaże Twój odbiór tekstu Olgi Tokarczuk zatytułowany,,Okno; Napisz fieleton który można za tytułować na szkolnym korytarzu dużo wiele się dzieje 1-2 strony• streszczenie powinno być napisane własnymi słowami, nie powinniśmy wykorzystywać zwrotów z tekstu, naśladować stylu autora..Komentarze

Brak komentarzy.