Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi was
Przerysuj tabele do zeszytu i uzupełnij ja odpowiednimi informacjami .. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Uzupelnij pytania uzywajac do lub does nastepnie napisz krotkie odpowiedzi 2. uzupelnij dialog wyrazeniami w odpowiedniej formie DAJE NAJNapisz pytania z formą will i krótkie odpowiedzi.. 2010-03-30 19:33:37 Analizując otrzymany wykres, odpowiedz na pytania i uzupełnij zdania .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 4 krótkie pytania.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi - menu profil.. 🎓 Uzupełnij pytania oraz krótkie (.). - Zadanie 5: Evolution plus 6 - strona 45Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o uzupełnij pytania używając was lub were następnie napisz krótkie odpowiedzi were you at home last night .. [napisz, gdzie i kiedy rozgrywa się akcja filmu].. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Krótkie odpowiedzi na pytania w czasie past simple tworzymy w następujący sposób: Yes, I/you did.. 2013-05-20 15:44:44 Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polsku _____ 3.___ they painting?Uzupełnij pytania, używając Was lub Were..

Zadanie 4 Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. 2011-10 .1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulUzupełnij zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Karta pracy na poziomie klasy 3 i 4 szkoły podstawowej.. ANGIELSKI !. 2009-04-27 20:36:08; Uzupełnij pytania do podanych odpowiedzi.. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe)Uzupełnij pytania w czasie present continuous Zastosuj podane czasowniki.Następnie napisz krótkie odpowiedzi 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 19.5.2020 (11:00) DodajPresent Simple - krótkie odpowiedzi 12 marca 2017 Admin 0 Comment ćwiczenia , Present Simple Uzupełnij zdania w czasie Present Simple (krótkie odpowiedzi).czasownik to be, pytania i krótkie odpowiedzi.. Następnie krótko opisz ten.. 8 pkt - 28.9.2020 (14:51) Zad 1 str 8 ćwiczenia klasa 7 .. 2013-10-15 15:15:28; Uzupełnij pytania do odpowiedzi.. 2011-12-18 15:59:45 Uzupełnij pytania wlaściwa formą czasownika be.. 2013-10-15 15:15:28Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ uzupełnij pytania czasownikami we właściwej formie czasu present continous następnie napisz krotkie odpowied…Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij pytania, uzywając Do lub Does..

Następnie napisz krótkie odpowiedzi.

Aby odpowiedzieć na pytanie w Present Simple, możemy użyć krótkich odpowiedzi.. Zawiera uzupełnianie zdań czasownikiem to be, zamianę na pytania i krótkie odpowiedzi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 8 pkt - 26.9 .Uzupełnij pytania właściwą formą czasowników z ramki w czasie present simple lub present continuous.. następnie napisz odpowiedzi 2012-09-09 11:24:56Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 1.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Uzupełnij krótkie odpowiedzi wpisując właściwą formę czasownika "to be".. Język polski.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. czasownik to be, pytania i krótkie odpowiedzi 0 24 fiszki palina03.. we/you/they didn't Czasowniki past simple występują w formie regularnej i nieregularnej.Uzupełnij pytania i odpowiedzi 2012-11-03 12:15:03 Uzupełnij pytania czasownikami z nawiasów we właściwej formie.. Odpowiadając przecząco należy również zaprzeczyć do lub does słowem not.Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present..

Napisz krótkie odpowiedzi .

Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Aby to zrobić, do słowa Yes lub No dodajemy osobę oraz odpowiednią formę czasownika posiłkowego to do.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2014-09-27 19:15:33 Załóż nowy klubCzasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Następnie napisz krótkie odpowiedzi.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Następnie napisz krótkie odpowiedzi.. Lektury; Jak napisać ..Komentarze

Brak komentarzy.