Przeczytaj teksty w zadaniu 1 jeszcze raz i napisz w zeszycie
Na liście uczniów przypisanych do wybranego oddziału należy wybrać tych, którym chce się przydzielić zadanie (można zaznaczyć wszystkich uczniów lub tylko pojedynczych).. Napisz w zeszycie nazwy środków transportu i przetłumacz je na język polski - podręcznik str. 92.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:- wykonać pisemnie w zeszycie zadanie 4, 5,6 ze strony 101 w oparciu o tekst i słownik.. (SPRAWDZĘ W SZKOLE)1.. W oknie, które się pojawi należy w pierwszej kolejności dokonać wyboru zajęć edukacyjnych.. Czas: ŚRODA 25.03 J. POLSKI i PRZYRODA Temat: Wiosenne przemiany.. Przeczytaj teksty.. Proszę wykonać zadania 1-3 strona 64 - zeszyt ćwiczeń.. Uczymy się jak do fal przyboju.. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku.. 🎓 Przeczytaj jeszcze raz tekst w zadaniu.. - Zadanie 4: Meine Welttour 2.Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. W razie potrzeby skorzystaj ze słownika w podręczniku na stronie 96-97.. Obejrzyj film, dowiesz się w jakich wyrazach występuje.. Przygotuj ćwiczenia do j. polskiego.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Przeczytaj zdania w zadaniu 1 jeszcze raz.

Zadanie 3.. Gerry and Cath (przykład) 2.. 2011-12-14 18:29:52; Krótki tekst, przeczytaj, oceń ^^ 2013-01-21 10:50:00; Przeczytaj tekst.. Otwórz jeszcze raz ćwiczenia do polskiego na stronie 56 i zrób zadanie 1, 2.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Wklej obrazek z dwuznakiem dź.W Układzie Słonecznym wszystko jest możliwe!. Zadanie 3 Przeczytaj wiersz "Dźwięki".. 2.Dobierz początki zdań 1-5 do ich zakończenia A-E.. 🎓 Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi - Zadanie 5: Jutro pójdę w świat 5 - strona 242 🎓 a) Formy czasownika zakończone na -no, -to przeważają w tekście Odpowiedź na zadanie z Jutro pójdę w świat 5Przeczytaj tekst.. Zadanie 2 Już wiesz, że poznamy dwuznak dź.. W zadaniu 1 posłuchaj jeszcze raz historyjki, a nastepnie połącz osoby z czynnościami, które wykonują.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. Zapisz datę i temat: Interessante Schulwege in Deutschland.Przeczytaj poniższy tekst.. Zadanie 4 Zobacz jak prawidłowo napisać w liniaturze dź/Dź Zadanie 5 Przygotuj zeszyt do j.polskiego.. ZADANIE 1 1..

Następnie uzupełnij wypowiedzi i napisz je w zeszycie.

Viele gehen zu FußZadanie z Angielskiego .. Możesz skorzystać ze słowniczka obrazkowego na stronie 85 w podręczniku.. Tok lekcji Otwórz podręcznik na stronie 92.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1.. W zadaniu 2 popatrz na ilustarcję i napisz zdania jakie czynności wykonują dzieci.. są zgodne .. Zaznacz w nim zdania pojedyńcze i wykonaj odnoszące się do nich polecenia 2011-02-21 16:28:19; Przeczytaj i zaznacz.. Przypomnij sobie jakie znasz samogłoski i wypisz je w zeszycie do j. polskiego.. "- Mój brat (Ruben) zmywa naczynia i pomaga tacie (Rob) zbierać drewno na opał.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W radosnej podróży dookoła Słońca, opisuja swoje najważniejsze cechy.. Następnie uzupełnij wypowiedzi i napisz je w zeszycie.. Klimat w Kornwalii jest bardzo dobry.. Zadanie 1 - Przeczytaj tekst i dokończ ustnie zdania.. BYEZadanie 1 Posłuchaj wiersza.. Wpisać temat zadania i wybrać kategorię zadania .TEKST 1: JEREMY Dla moich wakacji, zawsze idę do Kornwalii, w południowo-zachodniej Anglii z moją rodziną.. 2011-11-25 16:38:36Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 1 - przeczytaj tekst o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz nazwij miejsca widoczne na obrazkach; zad.2 - przeczytaj tekst jeszcze raz, a następnie odpowiedz na pytania i odpowiedzi zapisz w zeszycie; zad.4 - uzupełnij zdania podanymi wyrażeniami, przepisz je do zeszytu i przetłumacz na język polskiOtwórz podręcznik do języka polskiego na stronie 61 i wykonaj ćwiczenie 1 ustnie, 2 zapisz w zeszycie..

... przeczytaj tekst i odpowiedz na 3 pytania pod tekstem.

Zadanie 6.. Praca z zeszytem ćwiczeń: str. 63.. Przeczytaj tekst i powiedz, które zdania.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. Gotową pracę sfotografuj i umieść w naszej galerii: TUTAJ WF Ruch przy muzyce - Wiosna, wiosna urodziły się motyle - baw się razem z prowadzącą.. Subject: In the restaurants- unit 6-17.03.30-wtorek-zadanie 1 strona 102 -napisać w zeszycie 12 działów ze supermarketu i przy każdym wymienić 3 produkty, które można w nim nabyćW zeszycie ćwiczeń wykonaj zadania 1 i 2 na stronie 62.. Będąc na wakacjach, wyjazdach, wysyłamy kartki pocztowe z .Włącz muzykę jeszcze raz i narysuj to, co zobaczyłeś/aś.. Planety śpiewają, rapują i tańcują.. Pamiętaj, że w każdej sylabie jest tylko jedna samogłoska.. Ich habe in den Sommerferien viel .4.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-5 zapisz odpowiedzi w zeszycie.. To jest całkiem ciepły zimą, i w lecie to może być vey gorący.. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek.. Proszę o rozwiązania zadania 1 i 2 ze strony 85 z tego linku: A jakby ktoś jeszcze miał/mógł zrobić stronę 84 i 86 to byłoby super!Proszę przeczytać teksty w zadaniu 1. jeszcze raz i napisać w zeszycie zdania z właściwymi nazwami środków transportu..

Przeczytaj teksty w podręczniku str 68 "Wiosenne ciekawostki ...1.

Następnie przy porządkuj poszczególne zdania do wydarzeń sportowych z zadania pierwszego zapisz odpowiedzi w zeszycie.Przeczytaj SMS-y w zdaniu 1. jeszcze raz i odpowiedz na pytania napisz odpowiedzi w zeszycie 1.Was lauft im Kino?. Zacznij od W klasie.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Na urlopie, zazwyczaj wstaję około dziewięć na zegarze i pójść na plażę z moim bratem.. Zadanie 2 - Przeczytaj tekst z zadania 1. jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi imionami.. wpiszcie to w neta i zdj i tam jest zadanie 2 ze str 76 kto to zrobi dam naj jak najbardziejOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj zdania w zadaniu 1 jeszcze raz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt