Napisz do koleżanki lub kolegi w liście tradycyjnym o wydarzeniu które ostatnio cię zaskoczyło
Dawno do ciebie nie pisałam,więc pomyślałam,że muszę napisać tobie o wydarzeniu które bardzo mnie zaskoczyło.Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz do koleżanki lub kolegi list.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2014-09-10 22:07:46; Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56Napisz list do kolegi w którym opiszesz co dzieje się w twojej szkole!. W szkole codziennie miałam jakieś testy.. List do koleżanki list do kolegi przykład listu jak napisać list do kolegi .W liście opowiedz o wydarzeniu, które pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawsze mówić prawdę.. 2018-01-30 22:42:16Nagłówek Miejsce i data w prawym górnym rogu Zwrot do adresata Droga Babciu, Treść listu pamiętaj o pisaniu wielką literą znaków grzecznościowych, czyli: Ciebie Ty itd.. Ta lektura okazała się świetną książką.W liście do kolegi z Monachium: Napisz o tym wydarzeniu oraz wyjaśnij, dlaczego zaproszenie na to przyjęcie ię zaskoczyło Opisz, jak wyglądała Twoja koleżanka w dniu urodzin oraz wyraź swoją opinię o oprawie muzycznej przyjęcia Poinformuj, która z atrakcji przyjęcia podobała i się najbardziej i dlaczegoE-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Przeczytaj wiersz „Lato" Kazimiery Iłłakowiczówny.Nie pisałam do Ciebie bardzo dawno , ponieważ nie miałam zbytnio czasu.. Jak się czujesz?Przykro mi, że nie napisałam tak dlugo, ale byłam bardzo zajęty.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wczoraj byłam na zawodach sportowych w Letniej Szkole J. Angielskiego.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie, Jeżeli chodzi o książkę to wartą polecenia jest "Zemsta" A.Fredry.. Lublin, 01.03..

Opisz życiorys,twórczość noblisty; Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.

Cześć Karolina!. Przykładowy list.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Zadanie: napisz list do kolegi lub koleżanki w liście tym wyjaśnij, czym jest dla ciebie szczęście, opisz umieszczony poniżej link do obrazka który mam opisać Rozwiązanie: moja droga kolerzano pisze do ciebie bo vhce wyrazić ci co to jest dla mnieOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ten dreszcz emocji, radości a czasami nawet strachu, gdy wychodziłam na zbyt duże wysokości.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Opisz humorystyczną sytuację, która ostatnio wydarzyła się w Twojej klasie.. Kalisz , 14.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Te ostatnie dwa tygodnie to były dni bardzo ciężkiej pracy.. 🎓 Napisz do koleżanki lub kolegi - w liście tradycyjnym.Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.. Napisz do koleżanki lub kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskocz… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.napisz do kolezanki lub do kolegi -wliscie tradycyjnym lub w e-mailu -o wydarzeniu ,kture ostatnio cie zaskoczylo..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Brałam udział w dwóch konkursach: bieg na dystans i skakanie w dal.. Napisz list do kolegi lub koleżanki z wakacji w którym użyjesz zamiast nie których słów to znaczki które są w wordzie np .. Tekst zakończ przysłowiem: Prawda jak oliwa - zawsze na wierzch wypływa.. 2020 r. Droga Babciu!. Opowiedz w nim o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz do koleżanki list.. Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Proszę o pomoc!. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 napisz list do Ferenca molnara z prożbę o nowe zakonczenie lektury ,, chłopcy z placu broni ' 2010-03-13 19:50:04Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. W pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym op Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: fusion68 13.4.2010 (19:45) Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list, w którym opisujesz wrażenia z pobyt Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: fusion68 13 .List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie..

Mam nadzieję, że w kolejnym liście to Ty opiszesz mi swoją niesamowitą podróż.

Mieli około osiemnastu lat.. Na wstępie chciałbym Cię serdecznie pozdrowić.. Wszyscy byli nastolatkami.. dzisiaj świeci słońce i ma być za miast słońce to taki symbol który przedstawia to słońce z worda i tych znaczków najmniej to ma byc 20 ( jak będą te znaczki to tam napiszcie obok tego w nawiasie np słońce bużka uśmiechnięta itp.)Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło 05.03.2015 20:09Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.POMOCY !. 12.Właśnie wróciłeś z premierowego pokazu filmu w kinie.. 2012-03-07 07:21:56; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. Twój Podpis..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt