Szczegółowy test z lektury szatan z siódmej klasy
Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Treść.. Adaś zajął się sprawdzaniem rachunków.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. 2009-04-27 19 .. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. 0 odpowiedzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Udostępnij.. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał..

Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?"

poleca 75 % 1269 głosów.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).. 1,065 wizyt.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Kornel Makuszyński.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. napisz charakterystykę porównawczą kolegi/koleżanki i Adama Cisowskiego z książki "Szatan z siódmej klasy"test z filmu matma quiz o akademii pana klek wwe test ze zmierzchu nowe pytania z księgi ogn zbiórki rzeczownik test z akademii pana klek darmowe testy hotel 52 moc test o edycie gorniak test z języka włoskiego test z geografii iq test quiz zdjęcia test o .. Szatan z siódmej klasy .. Warto spróbować swoich sił w lekturze SZATAN Z .STRESZCZENIE LEKTURY „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" I.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż test!Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Filmy.. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z siódmej klasy - plan wydarzeń, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe ostatnidzwonek.pl, I..

Szatan z siódmej klasy.

Proszę napisać plan wydarzeń powieści Szatan z siódmej klasy - ramowy lub szczegółowy - w formie; Szatan z siódmej klasy --jaka była sytuacja Francuza (jak się czuł dlaczego był w rozpaczy)Plan wydarzeń - Szatan z siódmej klasy 2011-01-24 15:40:29; Plan wydarzeń powieści ,, Szatan z siódmej klasy '' < 15/16 pkt > 2012-03-05 19:02:05; Szczegółowy plan wydarzeń szatan z siódmej klasy 2011-05-04 18:12:11; plan wydarzeń z lektury \'\' szatan z siódmej klasy \'\' 15 punktów (najważniejsze wydarzenia) pilnee!. 80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.Potrzebuje streszczenia lektóry ,,Szatan z 7 klasy" Czy ktoś napisze mi recenzję filmu ,,Szatan z siódmej klasy'' z roku 2006r?. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć …Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Skomentuj.. Super!Geneza utworu i gatunek.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. .„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe - strona 2, Nazajutrz przyszedł do niego zatroskany chłopak z trzema księgami..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zabawne Jaką klasą w Tf2 jesteś?. Jego główną cechą było roztargnienie.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. pytanie 1 z 15.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Juliusz Słowacki.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. To zależy też od testu.. Zapraszamy79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.. O niektórych postaciach historycznych wypowiadał się z lekceważeniem, natomiast o ukochanych osobistościach mówił z zapałem.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Literatura Literatura współczesna - mole książkowe mają powyżej 9/12!. Kornelia Makuszyńska.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem..

PowodzeniaTest z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Bardzo szczegółowy plan wydarzeń z lektury Sztan z siódmej klasy.. Diabeł wyskakuje z pudełka Pan profesor Gąsowski znany był z niekonwencjonalnego podejścia do nauczania historii.. 2.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. 76% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika Młoda Młodociana [Szkoła podstawowa] wypracowanie; sprawozdanie -1 głos.. Tytuł: „Szatan z siódmej klasy .Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Szatan z siódmej klasy - Test .. gabciaa222 5 lat temu.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: "Lalka" Bolesława Prusa.Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt