Przeczytaj tekst ktore z podanych odpowiedzi a c poprawnie i logicznie go uzupelniaja aussie food
Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. A. in order to B. so that C. in view of .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Zakreśl literę a, b, c lub d. a look down on b go off c fall out with d see toZostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.. Zaznacz literę A, B, C lub D.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. W języku niemieckim częste są tzw.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. 2012-10-16 15:41:25; Przeczytaj tekst i .Części zdania: orzeczenie.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one .Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Istniało zapotrzebowanie na towary sprowadzane z krajów Azji np.: Indii i Chin.. Były to gł.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Odpowiedzi i arkusz CKE z poziomu podstawowego .Z podanych możliwości odpo-wiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tek-stu.. 2012-02-15 18:14:50 Przeczytaj tekst .. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Czasownik stoi tu na pierwszym miejscu, bo jak wiemy, bez niego formalnie nie możemy nazwać wypowiedzi zdaniem.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Odmiana jest jednak uboga i do oznaczenia przypadku używa się raczej rodzajnika.. Przeczytaj tekst.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.6.. Repetytorium maturalne .Poziom podstawowy.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C..

🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki...Przeczytaj tekst.

Angielski.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.2.. Przyprawy korzenne (pieprz, imbir, gałka muszkatołowa, cynamon), pachnidła (balsam, aloes), owoce (morele, rodzynki), cukier z trzciny cukrowej oraz tkaniny bawełniane i jedwabne.. 3.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Zakreśl literę A, B lub C. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach (3.1-3.5) z podanych odpowiedzi A, B albo C wybierz właściwą.. Zamknij.. Publikujemy arkusze z poziomu podstawowego i rozszerzonego i przykładowe odpowiedzi.Strona 2 z 9 Zadanie 1.. 2012-11-06 20:35:14; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zaznacz poprawne zakończenie zdania.. Zaznacz prawidłowe odpowiedzi!. Rzeczowniki niemieckie odmieniają się przez liczby i przypadki.. Rzeczowniki w procesie deklinacji przyjmują końcówki w niektórych przypadkach; może też następować przegłos.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Suzy was already there, sitting at the table.Przeczytaj tekst, a następnie zaznacz pawda lub fałsz..

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2009-01-25 16:32:34; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Z podanych odpowiedzi wybierz .Nie tylko zapewnimy Ci poprawnie odrobioną pracę domową, ale też poznasz zasady oraz sposoby na rozwiązywanie kolejnych zadań już całkowicie samodzielnie.. Orzeczenie wyraża czynność i może być czasownikowe: (ja) szyję, (on) idzie lub złożone, tj: imienne, fazowe i modalne.Zatrzymajmy się na chwilę przy orzeczeniu imiennym, które składa się z łącznika (elementu czasownikowego) oraz .Trwa matura 2016.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Przeczytaj tekst.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B lub C..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

🎓 Rozwiązanie zadania 1A z książki Direkt.. 1.1.Matura z biologii już się zakończyła.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Części mowy Rzeczownik..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt