Co robiłeś w ferie po niemiecku
Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Więc poprosiłam, by każdy z uczniów napisał, co robił w ferie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. den Rucksack packen - pakować plecak.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.To, co robię w wolnym czasie to nie twoja sprawa.. - Proszę podać tylko trzy informacje.Co będziesz robić w Ferie minimum 10 zdań Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. - Ona robi mi laskę.. Więcej informacji tutaj.. Definicja .. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DPrzychodzi moment w którym musisz przetestować swoje umiejętności językowe w terenie..

Co robisz na ferie zimowe?

Pocztówka niemiecki.Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". W roku 2000 powstał też film, możecie go zobaczyć tutaj: Crazy - film po niemiecku.. Biologia; Chemia; EdB; Egzamin gimnazjalny; .. Co będziesz robić w Ferie minimum 10 zdań po niemiecku.. Mylą czasy w języku niemieckim!. (źle spałam, a efekty są tego takie, że jestem teraz zmęczona)Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Co robiliście wczoraj i przedwczoraj?. Moje wakacje nie były ciekawe.. Jaki błąd najczęściej popełniają Polacy za granicą?. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. .Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. 2012-01-02 18:34:53; Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie/ wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś/ robiłaś w wakację/ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016-10-16 20:59:34In den Bergen - w górach.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. XD 2010-06-10 14:22:12Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku..

Co robiłeś wczoraj?

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad.Polecam przy okazji.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 87% - głosów: 15Napisz po niemiecku, co robiłeś w ferie zimowe.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Jakie są twoje plany życiowe?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Przykłady użycia - "co robi" po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Chcesz opowiadać co robiłeś w zeszłym tygodniu?. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Zadanie: 10 zdan w czasie przeszłym po Rozwiązanie: 1 ich habe ein schinkenbrot gegessen 2 gestern bin ich nach krakau gefahren 3 ich habe ein Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Tutaj po polsku: Ferie spędziłem w domu.. 1 mar 2017, 22 .Co robiłeś wczoraj?. Pocztówka po niemiecku - przykład.. Co dzień budziłem się o jedenastej.. Das Hotel hat in ruhiger Lage gelegen.W zakresie nieruchomości prace remontowe w starych budynkach Erasmus, Thomas More i w budynku C przyłączonym do Pałacu weszły w końcowy etap, przez co możliwe będzie zajęcie wyremontowanych budynków we wrześniu 2013 r. wraz ze wznowieniem działalności po feriach sądowych, a w szczególności oddanie do dyspozycji pięciu nowych .Tłumaczenie słowa 'ferie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

po niemiecku.

durch den Wald wandern - wędrować przez lasNapisz list do kolezanki (kolegi )w ktorym piszesz jak spedziłes ferie 2013-02-11 19:24:48 Napisz list do kolezanki (po niemiecku ) w ktorym poinformujesz, że jestes chory.. 2012-01-22 21:37:35 Najnowsze zadaniaPrzydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym).. OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3 Co robi w wolnym czasie , jest jego prywatną sprawą.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Opis ferii po angielsku: na wsi.. po niemiecku.. Napisz.. Tak, żeby było zawarte tam, że grałem na komputerze, spotykałem się ze znajomymi, jeździłem na łyżwach i może coś jeszcze ; ) Z góry dzięki ; DPerfekt i Präteritum używa się wymiennie, ale jeśli mówisz o czymś, czego efekty czy skutki odczuwasz w chwili mówienia o tym, sięgasz po Perfekt: „Ich habe schlecht geschlafen und jetzt bin ich müde.". - Ona robi mu laskę.Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Nad klasą zawisł dusiciel wszelkiej kreatywności, tłusty wąż nudy.. Zapraszam do .Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc..

po niemiecku .

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Wypracowanie na 150- 200 słów.. Odwiedzam kuzynostwo.Napisz Po Niemiecku 2009-09-02 14:55:18; Napisz po niemiecku: 2010-10-02 00:41:37; Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie /wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś/ robiłaś w wakację/ ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016 .Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie /wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś /robiłaś w wakację/ ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016-10-16 20:59:34; Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt