Jak zrobić prezentacje z geografii
Wśród krajów wysoko rozwiniętych także są duże dysproporcje.. Na slajdzie, tak jak na kartce, można umieszczać tekst, ilustracje, wykresy.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.W jednym z filmów na moim kanale przedstawiałem możliwości tworzenia prezentacji z wykorzystaniem narzędzia z pakietu Office od Microsoftu, czyli Power Point.Świat roślinny i zwierzęcy w Polsce.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Cała praca przedstawiona jest w postaci prezentacji multimedialnej dołączonej jako załącznikGuru ze mnie żaden, ale mogę komuś pomóc.. Po uruchomieniu pokazu prezentacji, slajdy pojawiają się kolejno na ekranie.. Podczas Olimpiady analizujemy, mapujemy i obliczamy.. Mamy okazję korzystać z systemów informacji geograficznej oraz materiałów źródłowych.. 2010-10-27 10:55:21 Hej o czym moglabym zrobic prezentacje multimedialna z techniki 2013-06-13 15:01:07 Załóż nowy klubGeografia (66815) Geologia (1030) Gramatyka i Ortografia (7740) Inne Nauki (132891) .. Tutaj zaczyna się problem,ktoś z was ma może pomysł na taką prezentacje o ej strefie,nie chodzi tu o pisanie informacji o niej tylko o pomyśle,oryginalnym i ciekawym trwającym od 5-8 minut.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Temat na prezentacje z geografii.. Ależ proszę, wszystko w porządku ;) Tak się tylko śmieję, bo już ktoś z kolei zmienia mi płeć..

Jak zrobić prezentację multimedialn ...

Ten model ukształtował się wTragedia w Tatrach słowackich.. konsultacji przedmiotowych z geografii, przyrody i informatyki oraz pozostałych spraw szkolnych (w tym wgląd do prac pisemnych) .Nadszedł czas, podobnie jak w przypadku aktualizacji prezentacji z zakresu podstawowego, na aktualizację prezentacji z zakresu rozszerzonego.. bedzie troche inna .mozesz dodac do niej obrazki .Prezentacja znajduje się w załączniku Załączniki: francja.pptŚwiat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Gwarantujemy satysfakcję .Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Obecnie ukończone zostały 3 pierwsze działy, tj. "Przemiany polityczne i gospodarcze świata", "Ludność i urbanizacja" oraz "Rolnictwo".. A tematem który wskazałeś już się zajmuję :) Cieszę się że mogłam pomóc.. (19.03.2010, 00:22) Jacoobson napisał(a): Pooglądaj sobie coś takiego, jak np. TO Widziałem to już wcześniej, jednak w tym filmiku co ja podałem są takie efekty których nie da się chyba uzyskać normalnie.. Ludność krajów wysoko rozwiniętych ma zwykle szeroki dostęp do różnych dóbr i usług.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Zastanawiałem się nad krasowieniem.Dysproporcje na świecie Stopień rozwoju społeczno-gospodarczego poszczególnych państw decyduje o poziomie życia zamieszkujących je obywateli..

Jak zrobić plik filmu z prezentacji ...

Bardzo duży odsetek mieszkańców państw określanych jako biedne żyje w skrajnej .Subskrybuj kanał: Facebook: fb.me/evirpl Instagram: Zobacz więcej na: evir.pl Sprawdź na Ceneo: MS Office: .Lektura niniejszego opracowania pozwoliła na uzyskanie klarownej i zrozumiałej odpowiedź na pytanie która z pisowni jest poprawna: geografii czy geografi.Skoro już to wiesz, możesz teraz skorzystać z dodatkowych funkcjonalności i narzędzi, jakie oferuje nasz serwis, w szczególności zadać pytanie naszej redakcji w sekcji komentarzy, na przykład jaka jest geografii definicja lub o .Geografia to dużo więcej niż atlas i fakty z podręczników!. GEOGRAFIA - PREZENTACJE, OPRACOWANIA POZIOM ROZSZERZONY - zawarte zostały w nim opracowania tematyczne i prezentacje multimedialne, zgodne z nową podstawą programową (ważną od roku 2012) kształcenia w zakresie rozszerzonym, z zakresu geografii fizycznej i społeczno - ekonomicznej (świata i Polski), pomocne w przygotowaniu się do .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: o czym mozna zrobic prezentacje z geografii - ciekawąWitam mam problem,na geografii mamy prace w grupie i każda grupa dostała temat.Tematem są poszczególne strefy,my dostaliśmy strefę umiarkowaną.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji..

I tu proszę o poradę - na jaki temat ją zrobić?

Kopiujemy więc slajd tytułowy i wklejamy go na sam koniec, po czym zmieniamy jego treść.. Wiatr wiał z szybkością 190-200 kmh, przez prawie 3 godziny, W pasie do wysokości 1200 m npm, Długość ok. 50 km, szerokość 3 km, Huragan powalił ok. 3 mln m3 drewna, to tyle drewna ile jest w całych Tatrach Polskich, Tego jeszcze mało - 30 listopada trzęsienie ziemi 4,5 w skali Richtera, Podobny huragan był w 1915 r., ale powalił wtedy tylko ok .Od hobby do pracy, od notatek z lekcji do egzaminu końcowego, od tablicy nastrojów do pokazu mody — padlety pomogą Ci zorganizować życie.Jak zrobic prezentacje multimedialna?. Flora naszego kraju zaczęła się rozwijać po ustąpieniu lądolodu, tj. 10,5-12 tysięcy lat temu, Ukształtowała się przede wszystkim pod wpływem zmian warunków klimatycznych w holocenie a także działalności człowieka, Zmiany te spowodowały, że powierzchnię Polski porasta zróżnicowana roślinnośćGdy zaprojektujemy wszystkie slajdy w naszej prezentacji, powinniśmy pamiętać o slajdzie końcowym - najlepiej takim jak tytułowy, tylko z inną treścią.. Jeśli ktoś jest na tyle miły aby dac mi kod bardzo proszę.Poniżej przedstawiam wybrane prezentacje zgodne z nową podstawą programową (ważną od roku 2012) kształcenia w zakresie rozszerzonym, przygotowane w formacie HTML 5 (wersja najlepsza - oryginalna) i przekonwertowane do PDF (wersja oryginalna pdf - bez animacji).Prezentacja składa się ze slajdów, które są odpowiednikiem strony w edytorze tekstu lub kartki z bloku rysunkowego..

Obejrzyj przykładowe prezentacje.Prezentacja multimedialna z działu "IV.

Przemysł" (poziom rozszerzony) Zmieniająca się rola przemysłu we współczesnym świecie .. Postanowiliśmy wykonać o tematyce związanej z geografią.. Chciałbym, żeby prezentowane zagadnienia były ciekawe.. W najbliższym czasie powinny się ukazać kolejne.Arkusze maturalne z poprzednich lat, jakie zgromadziliśmy, sprawią, że zobaczysz, jak wyglądały zadania maturalne z geografii i nie zaskoczy cię obowiązujący materiał.. Uczymy się, jak zbierać informacje i wyciągać z nich wnioski.Geografia - Prezentacja O .. wykonawca Mateusz Gregorczyk Kl. II a Gospodarka Do lat 90. gospodarka była gospodarką quasi-socjalistyczną, z dużym udziałem sektora państwowego i ścisłą kontrolą państwa nad sektorem prywatnym i handlem zagranicznym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt