Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek lektura
Angela675 2 lata temu.. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna BednarekNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Czas i miejsce akcji Nie znamy do końca czasu i miejsca akcji, w których rozgrywają się wydarzenia.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.old.szkolasalwator.plAUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Autorka opisuje przygody skarpetek, które wyruszają w świat i robią wielkie kariery.a) znaczek kotwicy b) znaczek zająca c) znaczek kwiatka d) nie miała żadnego znaczka 16) Kto jest autorem ilustracji do książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?. Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron.. Test zawiera 7 pytań.. a) Daniel Kickowski b) Daniel Bednarek c) Daniel de Latour d) Daniel Jackowski 17) Biorąc los w swoje ręce, szara (druga) skarpetka krzyczała.. Autorem książki jest Justyna Bednarek.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu..

Lektura Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Zabawa murowana !Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Pakiet: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek / Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) / Skarpetka na tropie.. Wszystkie jednak maja w sobie coś .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bohaterowie Opowieści Justyny Bednarek przedstawiają zarówno bohaterów realistycznych, jak i fantastycznych.. I oglądania, bo książkę zilustrował Daniel de Latour, ubarwiając tekst swoją charakterystyczną, lekką, dowcipną kreską, którą lubią i cenią zarówno dzieci, jak i dorośli.Jak dobrze znasz książkę Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Z ciekawością przeczytaliśmy lekturę Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)".. Inna spełnia się w roli niani dla małych wron, kolejna - jest fantastyczną mysią mamą.Zajęcia są proponowane jako część pracy z lekturą „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" Justyny Bednarek..

Mama ko...Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite!

Każda skarpetka jest inna jednak taka jaka powinna być.. Justyna Bednarek dzięki swojej nieskrępowanej wyobraźni, ale także godnemu podziwu talentowi pisarskiemu, odnalazła inspiracje w prozaicznych przedmiotach codziennego użytku.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) okładka twarda 23,93 zł 39,99 zł Oszczędzasz 16,06 złNas cieszy bardzo, bo - jak pisaliśmy w Juniorowej recenzji - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to książka, która podbija serce od pierwszych zdań.. Wiemy natomiast, że jest to zupełnie realny świat, w którym żyje Basia (nazwana jako Mała Be) oraz jej rodzina, mająca swoje codzienne zwyczaje i rytuały.Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,74 zł .. Są w niej Humor, lekkość, mądrość, trochę wiedzy o świecie i życiu - wszystko w doskonałych proporcjach.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek już od 21,90 zł - od 21,90 zł, porównanie cen w 32 sklepach..

Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).

Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. - współczesnych przedszkolaków i młodszych uczniów.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test z lektury "Zemsta".. Obserwuj autorów.. Okładka brak informacji Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla najmłodszych (0-2 lata), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat), dla .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3.. Jednocześnie niezwykłe przygody 10 skarpetek zostały opisane w interesujący sposób, który wciąga czytelnika i .Czytanie jej to przyjemność bo przygody skarpetek są ciekawe, wciągające i niewiarygodne.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.Doceniam niezwykłą wyobraźnię autorki, a „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" polubiłam chyba w głównej mierze za dużą dawkę absurdu.. książka przeznaczona jest do rodzinnej lektury, rodziców bawi przynajmniej tak samo jak .LEKCJA Z LEKTURĄ „NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK" W KLASIE 1C..

Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło.

Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) .. Justyna Bednarek pisze w cudowny sposób, mądrze i dowcipnie, jak nikt potrafi zainteresować młodego czytelnika lekturą, a ilustracje Daniela de Latour wspaniale dopełniają historie skarpet.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) .. Humoru tu nie brakuje, przygody są rzeczywiście niesamowite i nie z tej ziemi, a lektura opowieści o skarpetkowych awanturkach umila wieczorne poczytajko-przytulanki.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to fascynująca i zaskakująca historia, opowiedziana z najwyższym polotem i fantazją.. Popularne tagi.. Ćwiczenia zawarte w scenariuszu umożliwiają rozmowę o tym, czym jest szczęście oraz pozwalają spojrzeć na to samo zjawisko z różnych stron.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Książka Justyny Bednarek (tekst) i Daniela de Latoura (ilustracje) jest jedną najlepiej przyjętych i najweselszych lektur - także szkolnych!. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Jedna z bohaterek staje się celebrytką, inna - lekarzem, a jeszcze inna - cenionym detektywem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt