Quiz przedmioty szkolne po angielsku
Innymi słowy.Od: Ja ([email protected]) Do: info … Słownictwo tematyczne.. Zacznijmy od tego, jak nazywamy same przedmioty szkolne w języku angielskim.. - Muszę kupić nowy ołówek.. Materiały do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.Po wybraniu wersji domina (kolorowej lub biało-czarnej) należy wydrukować wszystkie arkusze i pociąć je na kostki domina wzdłuż grubych linii.. Przedmioty szkolne są dość łatwe do nauczenia, gdyż znaczna część z nich brzmi w języku angielskim podobnie w języku polskim.. Odpowiedz.. 11 angielskich nazw kolorów.. Oprócz listy słówek znajdziesz .nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl) - polski serwis społecznościowy, którego pierwotnym celem było umożliwienie użytkownikom odnalezienie osób ze swoich szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu.. Miejsca w szkole - Places in a school.. Ciekawe, jak dobrze znasz gramatykę i. słownik ;) Rozwiąż quiz!Chcesz się dowiedzieć, co przytrafi Ci się na koniec roku szkolnego?. PE - Physical Education WF. reply; Social Studies - WOS.Fajny quiz :) Niektórych kolorów nie znałem po Polsku XD.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. 12 czerwca 2015 Admin 0.. Słówka związane ze szkołą po angielsku z polskim tłumaczeniem.Quiz polega na tłumaczeniu słów bądź zdań na język polski lub angielski.. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie przyborów szkolnych w języku angielskim..

Opis: Przedmioty szkolne po angielsku.

Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Strona oferuje przygotowanie do matury z angielskiego, FCE, CAE, ćwiczenia, testy i gramatykę angielskąPrzedmioty szkolne po angielsku.. Quiz Szkoła to zestaw testów, dzięki którym poznasz lepiej siebie, swoje szanse na dostanie się do dobrego liceum lub na studia, a nawet sprawdzisz, jaką nazwę nosiłoby Twoje idealne gimnazjum!Przedmioty szkolne po angielsku.. OTWÓRZ (HTML5).. kotek282 zapytał(a) 21.01.2013 o 15:06: 1.. Materiały do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.Quizy ze wszystkich przedmiotów szkolnych i możliwość dopasowania poziomu do własnych potrzeb.. Ale skrótem i całym słowem .. Zablokuj Zgło .#Matura #szkoła #przedmioty #szkolne #oceny #wymagania Test: Bank Słów > repetytorium > Życie szkolne > Oceny i egzaminy > przydatne zwroty SzkołaSłownictwo dotyczące nazw szkolnych przedmiotów po angielsku: przedmioty ścisłe, humanistyczne, języki obce.. - Chodzę na biologię dwa razy w tygodniu.. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo przyborów szkolnych.Darmowa nauka języka angielskiego online.. Science to przedmiot, w skład którego wchodzi biologia, chemia .Język angielski - ucz się angielskiego razem z nami!.

Przedmioty szkolne angielski.

Liczby od 1 do 10 - rozumienie ze słuchu.. Więcej.. Od dodawania i odejmowania po ćwiczenia z ułamków i procentów.. Zadaniem ucznia jest kliknięcie grafiki, posłuchanie nagrania i wpisanie odpowiedniej nazwy w puste okienko.. School subjects - przedmioty szkolne Art - plastyka PE (Physical Education) - WF Music - muzyka History - historia ICT - informatyka Science - przyroda.. Serwis nk.pl jest trzecią (po Google i Onet.pl) co do popularności stroną w Polsce wg danych portalu Alexa[1].Przedmioty szkolne po angielsku.. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. Zobacz pozostałe 5 przedmioty(-ów)Przykłady użycia - "przedmiot szkolny" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Quizlet tworzy proste narzędzia edukacyjne, które pozwolą Ci uczyć się każdego materiału.. Język polski.. Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.. OTWÓRZ (HTML5).. Polish Państwa członkowskie muszą dzisiaj propagować ćwiczenia fizyczne jako przedmiot szkolny po to, by przygotować dzieci do zdrowego trybu życia.Jak jest przedmiot szkolny '' Religia '' po angielsku ?.

Komputery i Internet po angielsku.

Domino rozpoczynamy i kończymy obrazkiem z logo SuperKid.Przedmioty szkolne po angielsku.. OTWÓRZ (HTML5).. - Kalkulator jest używany na lekcji .Tłumaczenie słowa 'przedmioty szkolne' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Jak jest: matematyka?. Klient jak klient na wczasach nie chce za bardzo myśleć.. Zacznij uczyć się już dziś przy pomocy fiszek, gier i narzędzi edukacyjnych - całkowicie za darmo.Quiz - Przedmioty szkolne po angielsku.. OTWÓTRZ (HTML5).. - WF jest dla .Szkolne rzeczy ucznia - rozumienie ze słuchu.. przedmioty szkolne po angielsku 2014-06-19 15:16:11; Przedmioty szkolne 2011-08-14 00:46:54; Przedmioty szkolne .Język angielski - ucz się angielskiego razem z nami!. Ćwiczenie pisowni słownictwa związanego z salą lekcyjną.. przedmioty - subjects matematyka - maths/mathematics przedsiębiorczość - business studies przedmioty przyrodnicze - natural sciences biologia - biology geografia - geography chemia - chemistry fizyka - physics plastyka - art technika - technology muzyka - music religia-religious educationwychowanie fizyczne (WF) - physical education (PE)CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą..

OTWÓRZ (HTML5).Przybory szkolne po angielsku.

Liczby od 1 do 10 - dopasowywanie wyrazów/nagrań do liczb.. Kolory poznane na lekcjach angielskiego.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku.. Podobne pytania.. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. Skrótem jest chyba R.E , więc nie piszcie samo RE , tylko jeszcze rozwinięcie !Nazwy przyborów szkolnych po angielsku.. phrasal verbs Present Continuous present perfect Present Perfect Continuous Present Simple przecinek przymiotnik question tags quiz rzeczownik should there is to be tryb rozkazujący USA used to wyrażanie przyszłości .Przybory szkolne po niemiecku przykłady.. A może masz ochotę sprawdzić, jaki amerykański uniwersytet pasuje do Ciebie najbardziej?. OTWÓRZ (HTML5).. Słownictwo tematyczne.. Reszta słówek związanych ze szkołą po angielsku może sprawić większy problem.. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli, wysłuchanie poprawnej wymowy słówek..Komentarze

Brak komentarzy.