Moje zainteresowania prezentacja
Historia fotografii Katarzyna Mikołajczak.. Jeśli masz wykonać pracę na temat swoich zainteresowań, ciekawej wycieczki czy wakacji, możesz ją zrealizować w różny sposób, np. napiszesz opowiadanie, przygotujesz plakat lub folder na kartonie z bloku rysunkowego, zaprezentujesz album ze zdjęciami, które opiszesz i ozdobisz rysunkami.Przez kilka.Jest dla mnie prawdziwym autorytetem.. Dzięki rozmowom z nim , umacniam się w przekonaniu , że moje zainteresowania , to plany na przyszłość .. Uczniowie mieli przygotować krótką wypowiedź na temat „Czym się interesuję".. Na każde zainteresowannie będzie 1,2 slajdy.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.Przykładowe zainteresowania i hobby: Wspinaczka górska.. Test zainteresowań określa 5 grup zainteresowań, są to:moJE zaIntErEsoWanIa słuchanie muzyki zajęcia sportowe (piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy itp.) moda taniec oglądanie filmów gry stolikowe (warcaby, szachy, gry planszowe) majsterkowanie gotowanie stolarstwo ogrodnictwo jazda na rowerze zwiedzanie ciekawych miejsc, podróżeWitam!. Wykonali: Joanna Abramowicz - Jałoszyńska Iwona Struck Sławomir Siwa Grażyna Świderska Recommended Fotografia - moje hobby SGerrard95.. Oczywiście jak każdy z nas uwielbiam jeść, i to nie tylko słodkie rzeczy , chociaż wiadomo jak to jest, staram się je ograniczać, ale nie zawsze to wychodzi, bo po .Na pierwszym slajdzie daj jakiś fajny tytuł..

Moje zainteresowania.

Czynności organizacyjne: Sprawdzenie obecności.. Na pozostałych slajdach opisz te zainteresowania.. Malowanie artystyczne.. Muszę zrobić prezentację multimedjalną w PowerPoint-/cie/(o moim hobby).Moje hoby to komputery tylko mam problem niewiem jak to "rozwinąć", co o tym napisać.Czekam na rozsądne pomysły.. Poznajcie Moje Hobby-Piłkę Nożna 2.. Na dzień dzisiejszy moje sukcesy są niewielkie , jednak wierzę , że rozwijanie mojej pasji przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu - studiowania medycyny.najwięcej punktów.. Cele ogólne: - rozmowa o swoich zainteresowaniach, - wzbudzenie zainteresowania innych uczniów swoim hobby, - określenie wpływu hobby na rozwój i życie człowieka.. Rozłożenie planszy na środku klasy.. ostatnio leauge of legends staŁo siĘ naszym ulubionym tytuŁem na rÓwni z cs go w krÓtkim czasie wraz z kolegami byliŚmy zachwyceni otwartym Światem minecraftaPrezentacja zainteresowania 1.. Wiele dzieci przyniosło w ten dzień akcesoria, plakaty, części zbiorów lub nawet sprzęt i strój, które uatrakcyjniły .Prezentacja w power point moje hobby to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Załóż własny blog!Jest dla mnie prawdziwym autorytetem.. Staram się być wszechstronna, bo to czynni człowieka mądrzejszym niż oddawanie się tylko jednej rzeczy.Wychowankowie oglądają i wspólnie czytają wybrane teksty prezentacji, podają uzasadnienie, dlaczego warto mieć w życiu hobby i pasje: - poszerzają wiedzę uczniów - rozwijają zainteresowania - dają odprężenie, relaks, wypoczynek, dobre samopoczucie - pozwalają robić coś, co się bardzo lubi 6.Moje zainteresowania są bardzo różne.Nie mam jednej pasji,która mnie fascynuje,i której poświęcam cały mój czas wolny.Staram się być wszechstronna,bo to czynni człowieka mądrzejszym niż oddawanie się tylko jednej rzeczy.21 września w ramach cyklu lekcji „Poznajmy się " w klasie 1c odbyła się prezentacja na temat „Moje zainteresowania"..

Ja i moje zainteresowania 61 wyświetleń.

Przygotowanie przyniesionych przez uczniów rekwizytów.. Nauczyciel wyjaśnia,Czym jest prezentacja multimedialna .. Ilustracje przedstawiające zainteresowania bohatera historyjki „paweł i jego zainteresowania" - część I 5. karta pracy „moje zainteresowania" 6. karta pracy „moje zainteresowania" w wersji obrazkowej 7. prezentacja multimedialna lub arkusze ze zdjęciami „koła zainteresowań" 8. karta ewaluacji zajęć dla ucznia 9.Moje zainteresowania są bardzo różne.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. I zawsze jak tylko nadażyła się okazja oglądałam Mustanga z Dzikiej Doliny ;) Niestety nie udaje mi sie uprosić rodziców o własnego konia.. Cele operacyjne: Uczeń: - określa pojęcia: hobby, hobbista, kolekcjoner,Poznajcie moje hobby piłkę nożna.pptx 33333333 1..

Ja i moje zainteresowania albo coś w tym stylu.

Praca ochotnicza.. MOJE ZAINTERESOWANIA prezentacja na informatykę 381 wyświetle .Moje zainteresowanie kamerą z czasem przerodziło się w zamiłowanie do filmu, a następnie do kina.. hodowla zwierzątKomentarze do: MOJE ZAINTERESOWANIA • 0 .. Historia fotografii prezentacja Katarzyna Mikołajczak.. Moja Historia związana z piłką nożna • Piłką nożna interesuje się od najmłodszych lat, w telewizji oglądam wszystkie relacje związane z meczami piłkarski w telewizji czy to reprezentacje polski czy LM .Moje zainteresowania są bardzo różne.Nie mam jednej pasji,która mnie fascynuje,i której poświęcam cały mój czas wolny.Staram się być wszechstronna,bo to czynni człowieka mądrzejszym niż oddawanie się tylko jednej rzeczy.Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Dodaj komentarz.. Gdyż od dziecka kochałam konie.. Za popowych uważa się więc, niezależnie od stylu muzyki, tych artystów, którzy tworzą swoją muzykę kierując się wyłącznie gustami publiczności i całkowicie rezygnują z prób przekazywania jakichś .. Jeśli chodzi o muzykę, grę na gitarze, to daj zdjęcia np. swojej gitary, jak masz.Zaczęłam jeździć w wieku 7 lat, było to dla mnie wtedy wielkie osiągnięcie oraz spełnienie marzeń..

One określają Twoje zainteresowania zawodowe.

Gra w piłkę nożną.. Czytanie.. Film jest bowiem sztuką, która potrafi zapisać każdą chwilę, wyrazić każdy pogląd, a przede wszystkim zagrać na emocjach.Plik Moje zainteresowania.ppt na koncie użytkownika krzysiekp383 • folder Prezentacje • Data dodania: 22 paź 2012- wypisane na tablicy zasady prezentacji, - przedmioty prezentujące hobby (przyniesione przez uczniów), - plansza dzieląca na różne dziedziny zainteresowania uczniowskie.. Nie mam jednej pasji, która mnie fascynuje i której poświęcam cały mój czas wolny.. Są rzeczy, które też możesz otagować Prezentacja w power point moje hobby?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt