Dni tygodnia po niemiecku wymową
Pierwsza to liczby od 1 do 19, druga to cała reszta.. 26.11.2011 (10:14) thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDDDni tygodnia po rosyjsku Dni tygodnia w języku rosyjskim.. poniedziałek - lunes [wymowa: lunes] wtorek - martes [wymowa: martes] środa - miércoles [wymowa: mierkoles] czwartek - jueves [wymowa: huebes]Dni tygodnia po kaszubsku.. Zauważ, że wszystkie dni tygodnia poza środą kończą się na „tag":Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Słowniczek z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.Dni tygodnia po niemiecku: Montag, Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Samstag, Sonntag Dni tygodnia po niemiecku są podobne do angielskiej wersji.. Nauka francuskiego od podstaw.. Januar - styczeń, Februar - luty, März - marzec, April - kwiecień, Mai - maj, Juni - czerwiec, Juli - lipiec, August - sierpień, September - wrzesień, Oktober - październik, November - listopad, Dezember - grudzieńSprawdź tłumaczenia 'dni tygodnia' na język Niemiecki.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: dni tygodnia po niemiecku z wymową.. Dni tygodnia po niemiecku na tej stronie to chyba jeden z lepszych wpisów, które znalazłem dzienks 😉 Przydałby się jakiś lepszy lektor, ale w sumie to chyba jedyny jaki słyszałem, bo inne strony tego nie mają (chociaż słyszałem, że podobno macie tu coś zmieniać z tym lektorem).Dni tygodnia po niemiecku z wymową..

Jakie dni tygodnia lubicie?

Przechodząc przez proces rekrutacyjny do nowej pracy, rozmawiając z obcokrajowcem okaże się, że znajomość słownictwa dni tygodnia w języku włoskim jest niezbędna.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Polish Zawiesinę podaje się we wstrzyknięciu dożylnym, raz dziennie, przez 3 kolejne dni .thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDD.. 0 ocen | na tak 0%.. Wymowa: Możesz też posłuchać dni tygodnia w języku angielskim (w kolejności jak .Dni tygodnia po angielsku.. Są dwie grupy liczebników porządkowych w języku niemieckim.. W Stanach Zjednoczonych, to właśnie we wtorki odbywają się wybory (w pierwszy wtorek po pierwszym poniedziałku listopada).. Tworzymy je poprzez dodanie do liczebnika końcówki .Lekcja 5 Pory dnia dni tygodnia i miesiące po niemiecku pory roku4 (79.75%) 81 votes Letion 5 Die Zeit.…Informacje na ten temat znajdziesz w lekcji dni tygodnia po niemiecku.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Dni tygodnia po niemiecku mają rodzajnik „der" i pisze się je wielką literą.. 2011-03-04 23:52:41; Dni tygodnia po HISZPAŃSKU 2012-11-17 18:43:53; Jakie .Dni tygodnia po włosku z wymową Przychodzi taki moment w którym podejmiesz decyzję wyjazdu do Włoszech na dłuższy okres czasu..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Przykłady ich użycia w zdaniu pozwalają na zobaczenie, jak używamy ich w kontekście.. Liczebniki od 1 do 19.. Nazwy miesięcy są rodzaju męskiego (der).. Podobało się?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wszystkie dni tygodnia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Miesiące w języku niemieckim: Januar - styczeń Februar - luty März - marzec April - kwiecień Mai - maj Juni - czerwiec Juli - lipiec August - sierpień September - wrzesień Oktober - październik November - listopad Dezember - grudzień.. 0 0 Odpowiedz.. Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji Wizyta w restauracji to jedna z przyjemniejszych sytuacji - o ile potrafimy się dogadać z kelnerem :).Miesiące po niemiecku.. Właśnie na takie wpisy liczę, mam nadzieję, że baza wiedzy będzie .Nazwy dni tygodnia wraz z ich wymową.. Zapis i wymowa miesięcy w języku niemieckim.. Dni tygodnia angielski.Przykłady użycia - "dni" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wesprzyj mnie na Patronite htt.Miesiące po niemiecku mają to do siebie, że wszystkie mają jednakowe przyimki i rodzajniki.. Ściągawkę możesz podglądać na naszej stronie, zapisać na komputerze lub pobrać w wersji do wydruku.Dni tygodnia po francusku..

- Jakie są dni tygodnia?

Miesiące.Nauka nazw dni tygodnia po angielsku jest łatwiejsza, gdy znasz ich wymowę fonetyczną.. Uwaga: Rzeczowniki oznaczające miesiące są w niemieckim zawsze rodzaju męskiego (np.Dni tygodnia po angielsku: Tuesday Trzeci dzień tygodnia, nazwa pochodzi od staroangielskiego tiwesdæg , gdzie Tiwaz (lub Tiw) to bóg nieba w germańskiej mitologii.. Przekształcenie zdania jak to zrobić 2020-09-09 19:47:42; Pomocy jak nie to umrę mama mnie zabije 2020-09-03 18:51:02; Po drugiej klasie technikum ekonomicznego klasę na LO dla dorosłych na koniec dostanę indeks czy w nim oceny będą że wszystkich przedmiot tagze z technikum 2020-09-01 12:20:06Dni tygodnia po niemiecku wraz z tłumaczeniem, rodzajnikami oraz nagraniami z poprawną wymową.. Używamy ich umawiając się na spotkanie, mówiąc co się wydarzyło danego dnia, występują on też w planie lekcji.Dni tygodnia po hiszpańsku Jedne z najważniejszych słów, które należy nauczyć się na początku nauki języka obcego to dni tygodnia.. Dni tygodnia to kolejna grupa słów pozwalająca na precyzowanie czasu i podawanie daty po rosyjsku.. Safarius 20 czerwca 2014 - 11:42.. Podobne pytania.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dni tygodnia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.J.Francuski - Dni tygodnia ;)) wymowa.. 24 października 1929 nazywany jest Black Tuesday .Dni tygodnia po francusku - słówka z wymową, słowniczek obrazkowy dla dzieci, ćwiczenia online i do wydruku..

Przykładowe zdania z użyciem miesięcy po niemiecku.

Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.W tym odcinku poznasz: - daty, - różne pytania i odpowiedzi - dni tygodnia - nazwy miesięcy - liczby porządkowe.. Poproszę o dni tygodnia wraz z ich wymową po.j Francuskim WYNAGRODZE !. http.Godziny po niemiecku Dni tygodnia po niemiecku Miesiące po niemiecku Pory dnia i pory roku po niemiecku Daty po niemiecku Liczebniki porządkowe.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt