Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf




Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z .Test z części 1-2, czyli .. Przyjaciele wyjechali .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Skomentuj.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 „W pamiętniku Zofii Bobrówny" „W pustyni i w puszczy" - test 1 „W .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy..

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Felix Net i Nika Test wiedzy o FNN R. Kosika : 33Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test wg Aleksandraosuch Bohaterowie lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Znajdź słowoRozdział 6.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdź swoją wiedzę!. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Udostępnij.. Felix, Net i Nika oraz teoretycznie mozliwa katastrofa.Witaj w quizie na temat książki "Felix, Net i Nika"!. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

1544 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. heylisa 11 miesięcy temu.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Serwis zamknięty.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Udostępnij.. Tam .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Plan ramowy 1.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Nika miała.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Odpowiedz1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Witaj na stronie Quizz.pl.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Szukaj.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. rude włosy.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, czy naprawdę jesteś fanem!. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), .. Felix, Net i Nika i gang niewidzialnych ludzi.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ikigai 8 miesięcy temu.. Skomentuj.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. chomik8.. Rozwiąż quiz!Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronem.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !.



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt