Napisz pytania i krótkie odpowiedzi zad 3 str 69
3 Przyjrzyj się ilustracjom.. 5 oraz str. 47 ćw.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. W zad.3 musisz ułożyć pytania lub odpowiedzi na temat godzin programów telewizyjnych.Pisz powoli i wyraźnie!. Dla chętnych proponuję w zeszycie napisać z podręcznika str.65 zad.5.. Aby to zrobić, do słowa Yes lub No dodajemy osobę oraz odpowiednią formę czasownika posiłkowego to do.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. 4 str. 77 (należy przetłumaczyć wyrażenia w dymkach) Jeżeli ktoś ma ochotę poprawić trochę swoją ocenę na koniec roku, przysyła zadanie 3 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.5.. Wystarczy kliknąć w odpowiednią lekcję i wykonać konkretne zadanie.. 3 str. 77 (należy odpowiedzieć na pytania, staraj się układać pełne zdania) Zad.. 3.Napisz 10 zdań na temat miejscowości w której mieszkasz-prześlij zdjęcie.. 4 W każdym pytaniu wybierz poprawne słowo a następnie zapisz krótkie odpowiedzi.. 2013-05-20 15:44:441 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulZadanie 1 Sześcian liczby 24 jest równy A.. Co robi wartownik, gdy na jego czapce siedzi wróbel?. 1.Przepisz do zeszytu „Nową wiadomość"(str.191) 2.Wykonaj ćwiczenia 2 i 3 , str. 192Opisywaliśmy także pokój..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

- Ta, która ma łeb najbliżej ogona.. 3*8 do potęgi 3 B. 2 do Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań 1 rozwiązanieKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Aby odpowiedzieć na pytanie w Present Simple, możemy użyć krótkich odpowiedzi.. Temat: Zakręty ortografii.. Użyj czasu Present Perfect.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. 8 pkt - 26.9.2020 (20:41) Team up plus dla klasy 7 zad 1 str 8 podręcznik.. Mam nadzieję, że nauka w tym miejscu przysporzy Wam dużo radości, a przy okazji przyswoicie sobie wiedzę.. 8 pkt - 24.9 .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. 3 str. 60 Uzupełnij zdania właściwym słówkiem.. Przy tworzeniu przeczeń i pytań pojawia się dodatkowe słówko - operator.. Wykonaj w zeszycie z podręcznika zad.6 str.65.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. Zastanówcie się nad odpowiedzią na pytanie zawarte w zad.. Angielski, klasa 6, strona 5 zadanie 2Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. 1 str. 68-69 (jeżeli nie znasz odpowiedzi na niektóre pytania, nie możesz dopytać przyjaciela, zostaw puste miejsce); - napisz w zeszycie z j. polskiego minimum cztery zdania o swoim przyjacielu, podkreśl dwoma liniami czasowniki..

4 Napisz pytania i odpowiedzi w czasie przeszłym.

Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Temat: Wykrzyknik- znak pełen emocji!. Podręcznik str. 97, zad.. 1,2,3 str. 53 PAMIĘTAJCIE ABY WYKONAĆ PRACĘ DOMOWĄ NA KARCIE PRACY (dostępnej na podanym wyżej linku) I ODESŁAĆ : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.Present Simple: krótkie odpowiedzi.. Pisownia wyrazów z „h" i „ch" cz. 1.2.Proszę odpowiedzieć na pytania 1 i 5 podręcznik ,(str.153.). Rezerwowanie usług i biletów.3.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -20.12.2019 (09:31) - przydatność: 50% - głosów: 1.. W przykładzie 2 i 3 zbudować pełne odpowiedzi korzystając z podanych informacji.W ćwiczeniach na poziomie kl. 1 trenujemy podstawowy zakres słownictwa oraz proste konstrukcje z „like" (w tym pytania i krótkie odpowiedzi).. Proszę przypomnieć sobie najważniejsze pytania i odpowiedzi - podręcznik str.60 zad.2 oraz nasze notatki w zeszycie.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 4 str. 185. wtorek, 31.03.. Zad.1, 3/53 ćwiczeniówka.. Codziennie będę tu dla Was zamieszczać różne zadania do wykonania.. Edukacja polonistyczna:Kochani trzecioklasiści!. Wykonaj ćwiczenie 6. i 7. z epodręcznika, możesz przeczytać dodatkowo wiadomości umieszczone w dymkach i wykonać inne zadania: Powtórz i powiedz jaki to numer; - zad..

5 Ułóż pytania w czasie Present Perfect.

2013-04-04 13:06:26 Napisz pytania z formą will i krótkie odpowiedzi .. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. 2 -zbudować pytania z czasownikiem to be w czasie past simple ( was/were) korzystając z podanych elementów, udzielić krótkich odpowiedzi na pytania na podstawie symboli.. 4. zajecia w przyszlym tygodniu w PIATEK 10/30 - 5:30 PM.Zeszyt ćwiczeń, str. 53,zad.2 ( musisz mieć otwarty podręcznik z wiadomościami na str.230),zad.3,str.54 i zad.. Gdzie są rzeki bez wody?. Wykonaj zadania zgodnie z poleceniami.. Zrób wyraźne zdjęcie zadań 1,2/53 i prześlij pod mój adres: [email protected] Zeszyt ćwiczeń: zad.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.3.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .- podręcznik zad.. Klasa 5, język polski, od 4 maja.. - W gotowanej.. Jaki koń widzi równie dobrze z .Proszę otworzyć podręcznik str.83 i w zeszycie robimy zad.3 (napisz pytania w czasie Present Perfect używając wyrażenia „ever") oraz zad.5 (uzupełnij teksty podanymi wyrażeniami - w każdej ramce są trzy wyrazy, które nie pasują do żadnej luki)..

W tym zadaniu należy napisać pytania i krótkie odpowiedzi.Zad.

2.Napisz krótkie ogłoszenie w którym zachęcisz ludzi do pomocy Jankowi .. 3. kahoot - pytanie #5 - dostepny do wtorku - link przeslalam email.. Pomoże Wam w tym ramka na str. 185.. Jaka ryba jest najkró tsza?. Proszę, zapiszcie w zeszycie odpowiedź na zad.. Przypomnijcie sobie, co to jest legenda.. Odpowiadając przecząco należy również zaprzeczyć do lub does słowem not.- wykonaj w ćwiczeniach polonistyczno - społecznych zad.. Podręcznik str. 45 ćw.. Podręcznik str. 97, zad.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. - Na mapach 2.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. 2 str. 60 Posłuchaj i dopasuj wypowiedzi do obrazków.. Ściskam Was serdecznie 🤗 i trzymam kciuki za Was wszystkich 😉😊Czasami najprostsze odpowiedzi są najlepsze ; NIE takie trudne pytania ;) 1.. W każdym pytaniu użyj 'ever'.str.55 zad.. Podręcznik str. 97, zad.. Pozdrawiam, E.P.1.. 1 str. 60 Posłuchaj i wskaż właściwy rysunek.. W ćwiczeniach dla kl. 2 znajdziemy porcję nowych słówek i konstrukcję z „like" poszerzoną o odmianę dla 3 os. l. poj.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. Zad 1 str 8 ćwiczenia klasa 7 .. Edukacja matematyczna:Zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt