Opowiadanie o swoim hobby po niemiecku
Komentarze (2) piotrek131617.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Opowieść ale .. Niemcy- podst. info o kraju(po niemiecku) Środki lokomocji po niemiecku na kartkówkęPrzykłady użycia - "opowiadać o" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -.. Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DNapisz o swoim hobby ?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-15 19:21:11Jak jest opowiadanie po niemiecku?. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer..

Zainteresowania po niemiecku.

Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. Pomocy !. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Jak jest opowiadać po niemiecku?. prosze was!. Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadać i dodaj je do swoich fiszek.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz się po niemiecku .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Ich bin ein Einzelkind.Opowiadanie o sobie W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie.. rzeczownik.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. lat: Wymowę oraz zasady podawania liczb możecie znaleźć TU: Ćwiczenia językowe - Liczby .Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. napisz o swoim zawodzie 6-8 zdań, po niemiecku i jakim zawodzie marzysz i dlaczego ( obojętnie jaki zawód na dziewczynę ) zaczynająć swoją prace : wern ich groß bin .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.Zadanie: napisz coś o swoim koledze po niemiecku 5 10 info Rozwiązanie: meine freund jego jej imie er jeśli to jest on ist grób sie jeśli ona ist Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Wiesz już, jak przedstawić się po niemiecku..

Ponieważ robię to, co kocham..Hobby po niemiecku.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadanie i dodaj je do swoich fiszek.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Ich bin ein Einzelkind.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Jak .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opowiadać o w słowniku online PONS!. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz to ubranie po niemiecku.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, za..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Cześć!. błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Czy może ktoś pomóc jak streścić ogl.. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. tylko zeby NIE było ; fryzjerstwo i jazda konna moze byc z translatorów ale ja kompletnie nie mam pomysłu może byc nawet po polsku !. 2012-01-06 12:19:15 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )ale chodzi o same czynności?. to dla mnie bardzo wazne!. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..Komentarze

Brak komentarzy.