Test z lektury w pustyni i w puszczy trudny
Serwis zamknięty.. Książka „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza jest powieścią podróżniczo - przygodową.This quiz is incomplete!. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Z jakiego kraju pochodzili Idrys i Gebhr?-Idrys i Gebhr, dwaj Sudańczycy towarzyszący dzieciom w podróży, należą do pokolenia Dangalów.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Udostępnij.. Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" Sortowanie grup.. Question 1W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Szukaj.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.. znajomość lektury ,,W Pustyni i w Puszczy Wisielec.. Którego uczestnika 9. edycji Top Model przypomi.W pustyni i w puszczy - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy-test ..

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?

16 pytań Lektury szkolne KoteczkiIle wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Liczba pytań: 20 Poziom: Trudny Rozwiązany: 203 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Odpowiedzi (1) Załącz plik.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jak nazywały się zwierzęta towarzyszące dzieciom na kartach książki?-słoń King i pies Saba Jak miała nazwisko Nel?-Rawlison Kto napisał "W pustyni i w puszczy"?-Henryk SienkiewiczW pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. 2010-02-21 21:36:36; Poda ktoś pytania na test z ,, w Pustyni i w .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza (podstawówka)..

wg Panizpolaka.Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Mirusinda 3 lata temu.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Problematyka.. Skomentuj.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Kapitan Glen i doktor Clary.Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7659 razy Średnia ocena:''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. karola5555; 17.03.2010 Wypisz cechy zewnetrzne bohatera Stasia z "pustyni i w puszczy" Cytat z lektury "w pustyni i w puszczy" o cechach Stasia z książki.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 22.10.2018 19:22.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odpowiedz .. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Test: Test z lektury W pustyni i w puszczy Opis testu::) Miłego rozwiązywania!.

W pustyni i w puszczy.

Jak sie nazywa vhora dziewczynka z lektury,,katarynk.. były organizatorem kongresu, o którym mówi Rzecki; Wywiad z Goplaną .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zapisz prawidłowe odpowiedzi!. justys1221; 18.03.2010 chełpliwy wyrozumiały wysportowany odważnyTest w pustyni i w puszczy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. 2.Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Inne tryby testu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź, ile pamiętasz!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Test: Chrześcijański kraj, do którego zmierzał Staś to: a) Sudan b) Abisynia c) Kongo d) Etiopia Rozwiązanie - Powieścią, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos był utwór: .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zgłoś nadużycie.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. nie nazywał Jej.. Sprawdź, czy z matematyki poradzisz sobie lepiej niż brytyjscy gimnazjaliścijest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. 48 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Życzę miłego rozwiązywania.. Nie było w powieści Kalego.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt