Opis swojego ulubionego zwierzaka po angielsku
Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Jeżeli widzi, że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem.. He is around 165 cm tall.W języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.. 2011-06-09 17:04:13; Dobrze jest napisany opis zwierzęcia po angielsku.. Ta mysz to jego ulubiona zabawka.. Jest wysoka i szczupła.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku .. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Gdzie byłeś?. 4.6 27 votes 27 votesPrzydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Monika jest podobna do swojego taty.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. zadanie dodane 7 stycznia 2011 w Język angielski przez użytkownika andzela2010sweet (-510) [Szkoła średnia] .. Prześlij swoje .Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Jak wspomniałem, jest bardzo wesołym zwierzątkiem, uwielbia merdać ogonem i bawić się ze mną.opis ulubionego zwierzaka kota.pdf Choć kot ten może wydawać się mały, to gdy zobaczy, że na kolanach jego ukochanego opiekuna leży inny zwierzak, potrafi się wepchnąć i umiejętnie zająć całą przestrzeń, wykopując w ten sposób rywala.b) Opis samego przedmiotu powinien być krótki i precyzyjny, powinien podawać suche informacje opisujące dany przedmiot..

Opis osoby po angielsku.

Często zadawane są one w szkole jako praca domowa, zdarzają się jako część długiej formy wypowiedzi po angielsku na maturze, a także zwyczajnie przydają się w życiu, oraz rozmowie z .w moim tajemniczym ogrodzie opis Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: messi32 29.3.2010 (15:30) opis życzliwego człowieka Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: kindziorek124 29.3.2010 (15:46) napisz opis i oczywiście plan do tego .Zobacz 8 odpowiedzi na zadanie: Mam na polski napisać opis mojego psa ale nw jak więc pomóżcie mi nie może być za długi i za krótki .Sądzę, że każdy czworonóg jest bardzo dumny ze swoich wąsów i mój nie należy do wyjątków!. Suczka szybko przyzwyczaiła się do swojego nowego domu i szczerze pokochała jego mieszkańców, którzy odwdzięczyli jej się tym samym.boże narodzenie opis describe your favourite festival opis świąt po angielsku opisz swoje ulubione święto po angielsku « The world in the year 2200 - Świat w roku 2200 - angielski.. Zaczynajmy!. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Co robiłeś?. Zrobiłam jej legowisko w moim pokoju i zabrałam na szczepienia do weterynarza.. Lubie sie nim opiekowac.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. Her nose is always wet and cold.Borysa zabieram wszędzie gdzie mogę.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół..

Opis przyjaciela po angielsku.

p.jankiewicz 2010-03-17 15:28:59 UTC #3.1.. Przykład opisu przedmiotu po angielsku This clock is made of wood.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. ma być to miś.. Opis sytuacji 6.Napisz opis swojego zwierzęcia po angielsku z tłumaczeniem do I klasy Gimnazjum .. (dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) Udana impreza miejska (dłuższa wersja .Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem Opis kolegi po angielsku - wzór.. W tym artykule dowiecie się, jak tego dokonać w prawidłowy sposób na piśmie.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Opis miasta.. poleca 75 % 1484 .. Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Uwielbia bawic sie swoja myszka ze mna.. Describe mother's day - Opisz dzień matki .Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15. jest biały.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Ma okrągłą buzię, duże, zielone oczy z długimi rzęsami i średniej długości, ciemne, kręcone włosy..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Złoto-brązowa kuleczka z czarnymi jak węgielki, przestraszonymi oczami.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. Tą stronę przegląda teraz 3 gości.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. To nic trudnego!. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Przeczytaj teraz opis miasta po angielsku.. Monika jest bardzo ładna.Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w bardzo duzych ilościach.Uwielbia sie bawić swoją zabawką jaką .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.Napisz opis swojego zwierzaka.. Dawno już przestał być szczeniakiem ale .Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Czy podoba Ci się Warszawa?. Pimpek rzadko szczeka, a jeśli już, to z radości.. Czy się z tym zgadzasz?. Zacznijmy od budowy takiego opisu.. Przed Tikim mialam psa, ale teraz mysle, ze moj kot jest lepszy niz kazdy pies.. poleca 79 % 916 głosów .. Dopytaj ; .. Ma zlote oczy, maly nos i duze uszy.. Dawno już przestał być .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

Opis filmu po angielsku.

Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Chyba każdy z nas opisał kiedyś komuś swojego najbliższego kolegę lub swoją najbliższą koleżankę, prawda?. Które polskie miasto polecił(a)byś zagranicznemu turyście i dlaczego?. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt