Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednio wyrazy z ćwiczenia 4
kupujemy bilety.. 4 w podręczniku.. Wysiadła z niego.. Zapisz na kartce min.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednio5wyrazy z ćw.. Popatrz na obrazek i powiedz co znajduje się na plaży w idealnym mieście, następnie uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Staraj się budować pełne poprawne zdania, pamiętając o odpowiednich czasach gramatycznych.. Jest to wyjątek, ponieważ niedawno poznalismy zasadę mówiącą, że po literce p zawsze piszemy rz. 6.W zadaniu 3 wytnij rogi tajemniczego obrazka z ćwiczenia z rozdziału 4 i wklej na stronie 83.. Zad.3 Utrwalimy teraz wymowę nazw zwierząt.. Proszę przeczytać temat z podręcznika: Rzeczpospolita pod rządami Wettinów str.152-156 ( pomocne może być skorzystanie z epordecznik: Czasy saskie Rzeczpospolita Wettinów) oraz wykonać ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń 1,2,3,4,5,6 (7 dla chętnych) str.78-804.. Ile palców pokazano na foto- Przeczytaj zdania, wstaw znak zapytania lub kropkę.. 2010-04-12 15:39:21; Angielski .. Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Zapisz i zapamiętaj: I must leave .A teraz zapisz w zeszycie temat i odpowiednią datę.. Kliknij na głośnik a następnie na obrazek pasujący do nagrania.Popatrz na obrazki i dokończ odpowiednio zdania w dymkach, wykorzystując wyrazy z ramki..

Popatrz na obrazek.Popatrz na obrazek w zad.

Otwórz ćwiczenie na stronie 78.. Część 4.. Rozpoznaję liczby.. zad 5 Na podstawie informacji z tabelki z zad.. 1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;Wykonać ćwiczenia: 1,2,3,4,7 z podręcznika na str. 76.. Czy wiesz, co to za liczba?. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.3.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jeśli nie, popraw błąd.Odczytaj wyraz zapisany na rączce tego koszyka i zapisz go w okienkach.. Zmień w wyrazach pierwszą literę na h lub H. Zapisz nowe wyrazy.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. odnajdujemy rzĄd i miejsca, ktÓre widniejĄ na biletach.. Wklej w ramkach odpowiednie obrazki.. Zapisz je.. Połącz wyrazy ze zdjęciami rodziny Dixonów.. Odszukaj na obrazku zwierzęta, których nazwy wpisałeś do zeszytu.. Ułóż z rozsypanki wyrazowej i zapisz zdania.. p a r k b b c h w k s o o h m Wpisz wyrazy z ćwiczenia we właściwe kolumny tabeli.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad..

Zapisz te wyrazy i wklej odpowiednie obrazki.

Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Zapisz si ę Wypisz się .Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze.. Wymień nazwy zwierząt, możesz skorzystać z podpowiedzi umiesz-Uzupelnij tekst poniższymi wyrazami.. ZAPAMIĘTAJ!. Rozpoznajemy i nazywamy rodzaje s klepów.. Spróbuj zaplanować miasto koszmarów.. Pomocnik STRONY 2-3 Monografia liczb 1, 2 i 3 Ćwiczenie 1 „„ Popatrz na kartonik z liczbą w lewym górnym rogu.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Angielski na maturze.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. Postępuj tak, jak w poleceniu.. jedziemy do kina na odpowiedniĄ godzinĘ.. siadamy i czekamyOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. „„ Popatrz teraz na obrazki umieszczone obok kartonika z liczbą 1.. Pomocnik Dla 6-latków i nie tylko Ćwiczenie 2 „„ Przeczytaj podpisy pod ramkami.. At the park At Uzupełnij zdania o rodzinie Dixonów, używając at lub at the i wyrazów z ćwiczenia.Trenuję umysł z Lokomotywą.. Uzupełnij informacje o rodzinie Tomka, skorzystaj z wyrazów z ramki.. Utwórz wyrazy z sylab i zapisz je w kolejności od najkrótszego do najdłuższego.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Pod tematem zapisz nazwy zwierząt z powyższego ćwiczenia.

Zadanie 2.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny mercedes M‑Klasse.. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. ustal kolejnoŚĆ wykonywanych czynnoŚci wpisujĄc odpowiedni numer przy obrazku.. czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane.. napisz a , an lub some oraz odpowiedni rzeczownik .. Zeszyt ćwiczeń, ćw.. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:14 P cz. 4 s. 10-11 ń 1.. Otwórz podręcznik na stronie 52 i popatrz na obrazki w zadaniu 2.4 Fantastic Film Families Fantastic Film Families Places Wpisz w luki brakujące litery.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.1 chcesz iŚĆ do kina z rodzicami.. 3 zdania opisujące obrazek.. Popatrz na obrazki, przeczytaj wyrazy i zakreśl te, które pasują do .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. j e l e ń dłoń • budyń • bańki ń k]o€´] [s4ł]o€´] b a/ń|k]a] k]a/m?i_e/ń] koń słońce cieńWyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 4.. Dopasuj wyrazy z ramki do podanych niżej schematów..

Put on a sweater - zapisz temat w zeszycie.

„„ Przeczytaj czwarte pytanie.. Otwórz ćwiczenie na str. 77.. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6.. Wykonaj zad.. shorts .Wykonujemy ćwiczenia 1,2,3,4 na s.31,32.. Z liter w ponumerowanych polach ułóż trzeci wyraz hasła.. szukamy sali.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.3.. „„ Przeczytaj trzy pierwsze pytania i odpowiedz na nie.. 4.Ćwiczenia str. 55 Zadanie 1.. Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.. Ex 8 - Przeczytaj, napisz po śladzie i pokoloruj sukienkę z ćwiczenia 7 na wskazany przez myszkę kolor.zad 4.. Pokoloruj tym samym kolorem wyrazy oznaczające tego samego członka rodziny.Kl VIa Proszę sprawdzić się z powtórką z działu 4.. Zapisz go w okienkach.. Zapisz bardzo wyraźnie odpowiedzi w .. str.47, ćwiczeniówka.. Popatrz na zdjęcie, przeczytaj zdania obok i zakreśl przy każdym z nich Yes lub No.. Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3.. 5 str. 81 podręcznika ułóż zdania twierdzące (przy imionach i nazwach czynności zobaczysz plusy) oraz przeczące (przy imionach i czynnościach zobaczysz minusy).wyrazy z "ż" wymiennym i niewymiennym na litery r,b,s,n 2010-02-22 14:41:57 wyrazy z ó niewymiennym 2016-04-14 19:25:00 Znacie jakieś wyrazy z ó niewymiennym PODAJCIE ILE PAMIĘTACIE 2009-12-14 15:20:06Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. herbata - Podhale - hulajnoga - druhna -Popatrz na obrazki .. Aby było Ci łatwiej, podpowiem co oznaczają następujące wyrazy : Cinema - kino Funfair - wesołe .Czytam z Lokomotywą.. Popatrz na wzór schematu z wpisanym wyrazem.. W wyrazie pszczoła i wyrazach pokrewnych piszemy sz po literce p. Kliknij i nazwij je.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Popatrz na ilustracje, ponumeruj odpowiednio podpisy, narysuj ostatnią ilustrację.. 1 w domu sprawdzamy repertuar w internecie.. Znajdź inne wyrazy z h ukryte w podanych wyrazach..Komentarze

Brak komentarzy.