List po niemiecku o zdrowym trybie życia
Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. 7,037 wizyt.. zadanie dodane 24 września 2010 w Język niemiecki przez użytkownika bond77 (10) [Szkoła podstawowa] .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Angielskie słownictwo związane z siłownią i zdrowym trybem życia Maszyny i sprzęt do ćwiczeń.. Czy posiadacie może jakieś prezentacje, animacje, filmiki czy piosenki o zdrowym trybie życia, a najlepiej by (filmiki,piosenki) były.. po niemiecku.. zadanie dodane 2 listopada 2010 w Inne przez użytkownika karolcia1234557 (-80) [Szkoła podstawowa]Tłumaczenie słowa 'zdrowy styl życia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. To ma być na prezentację ustną, na angielski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Mam napisać 10 zdań po niemiecku,o tym że zdrowo żyje ( np. jem owoce codziennie, regularnie uprawiam sport) Tylko, że ona nie w każdym przypadku mają zaczynać się od " Ich".. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Bo ten zdrowy tryb życia mnie wykańczał.Napisz dialog po niemiecku na 20 linijek gdzie dwie osoby rozmawiają na temat nawyków żywieniowych i o jedzeniu.. Zapraszam Państwa do słówek zdrowy tryb życia po niemiecku.Słownictwo niemieckie: dieta, zdrowy tryb życia ..

Słownictwo niemieckie: dieta, zdrowy tryb życia.

Wpływ na nasze zdrowe mają przede wszystkim dieta, długość snu, aktywność fizyczna, stosowanie używek, korzystanie z opieki medycznej.. Dzięki przestrzeganiu tych zasad zdrowego stylu życia można nie tylko poprawić ogólne samopoczucie, lecz także uniknąć rozwoju wielu chorób .Przykłady użycia - "tryb życia" po niemiecku.. Z góry dzięki.. Tryb życia a zdrowie-czynniki zagrażające zdrowiu.. Słownictwo niemieckie: dieta, zdrowy tryb życia.. Uprawiam sporty.. Na środę mam zadaną prezentacje z niemieckiego o zdrowym stylu życiu, bardzo ważne jest by prezentacja zaciekawiła Panią i klasę.Życie za granicą Wskazówki i porady, jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach..

... Polish Bo ten zdrowy tryb życia mnie wykańczał.

Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Projekt na temat zdrowego trybu życia - j.niemiecki.. Wskazówki jak napisać list formalny po niemiecku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list formalny w języku niemieckim.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. ( DAJE NAJ :P )Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa prowadzić zdrowy tryb życia w słowniku online PONS!. Pomoże ktoś?Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Myślę że zyje zdrowo,jem dużo owoców i warzyw i pije dużo wody, Lubie spor - pływam i biegam.Często chodze do parku a jesienią do lZdrowy tryb zycia po niemiecku +1 głos.. Są one bardzo zdrowe.Zdrowy styl życia / gesund leben.. Najlepiej będzie jeśli sami przetłumaczycie!. Wystarczy codziennie dbać o odpowiednią dietę, aktywność fizyczną, odstawić używki, znaleźć czas na sen i odpoczynek, nauczyć się radzić ze stresem i regularnie wykonywać badania profilaktyczne.. Tryb życia a zdrowie-czynniki zagrażające zdrowiu.. Podanie o pracę / Bewerbung.. Jem trzy posiłki dziennie.. Wzór listu formalnego z prośbą o informację po niemiecku z tłumaczeniem na polski.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa prowadzić zdrowy tryb życia w słowniku online PONS!.

pobrać i wydrukować listę słówek z "Zdrowy tryb życia"?

Mam już pewne pomysły ,ale potrzebuje kogoś kto przetłumaczy mi te zdania z polskiego na niemiecki : 1)Trzeba jeść dużo warzyw i owoców.. Zwracam się do Was z nietypowym pytaniem.. Nie palę papierosów.. robię plakat na język niemiecki pod tytułem "Gesund leben" chodzi tu o zdrowy tryb życia.. Malowniczy krajobraz oraz różnorodność ukształtowania terenu sprawia, że jest to idealne miejsce .Zdrowy tryb życia i w aptece - po niemiecku.. Jeśli tłumaczycie na internecie, to wstawiajcie tylko polską wersję.. zadanie dodane 2 listopada 2010 w Inne przez użytkownika karolcia1234557 (-80) [Szkoła podstawowa]Zdrowie po niemiecku In moje materiały , mówienie , nauka niemieckiego , niemiecki A2 , niemiecki B1 , niemiecki B2 , słownictwo , sposoby na naukę Ostatnimi czasy problemy zdrowotne u ludzi są tematem tabu.Słówka po niemiecku "Zdrowy tryb życia" słownik do pobrania "Zdrowy tryb życia" słownik do pobrania Chcesz za darmo.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Imię i nazwisko (wymagane)Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku..

Przetłumacz na niemiecki: Aby być zdrowym odpowiednio się odżywam.

Sekty / Sekten.Napisz około 7 zdań na temat zdrowego trybu życia.. Nie zażywam narkotyków.. try language courses for free VocApp or create your own flashcards.zdrowy tryb życia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przede wszystkim należy dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę i codzienną aktywność fizyczną.. Czesc Potrzebuje na jutro opis zdrowego trybu zycia w około 10 zdaniach.. Proszę, napiszcie po polsku i po angielsku.. Jem dużo owoców i warzyw.. Polish Po pierwsze, ich tryb życia nie zmienił się przez ostatnie 400 lat.Przykłady użycia - "zdrowy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Unikam stresujących sytuacji.. Reklamacja wadliwego produktu / eine Reklamation der defekten Ware.. - gesunde LebensweiseList formalny z prośbą o informację po niemiecku.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Polish I był to, owszem, zdrowy wybór, ponieważ woda nie była zdatna do picia.Z drowy tryb życia (healthy lifestyle) stał się modny w XXI wieku.Każdy chce być w świetnej formie (keep fit) i utrzymać dobrą figurę (stay in shape).Nie jest to proste, ale dla chcącego nic trudnego (where there's a will, there's a way).Co powiesz na bieganie w Central Parku?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt