Ten obcy sprawdzian ze znajomości lektury z odpowiedziami
Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Test z lektury: „Ten Obcy".. Odpowiedz .. Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI Z LEKTURY"TEN OBCY" !. Literatura "W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury .. Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Wreszcie gdy zbierają maliny wspólnie z siostrą, marzy o księciu z bajki, ale gotowa jest wyrzec się go, gdyby miała bardzo unieszczęśliwić Balladynę .Który z uczniów był najsłabszy w klasie?. a) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10.. Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy.. Rozwiąż test!Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań..

... test ze znajomości lektury Otwórz pudełko.

czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Drodzy szóstoklasiści!. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Masz na to 40 minut .Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?. :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Załóż własny blog!Alina też, gdy Kirkor rozważa możliwość małżeństwa z którąś z sióstr, uświadamia mu, że gdyby wyszła za niego, musiałaby zabrać ze sobą do zamku matkę i Balladynę.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Tytułowy "obcy" nazywał się: Zenon Wójcik Piotr Wójcik Paweł Wójcik Włodzimierz Wójcik : 8.. Zaznaczcie ją.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśSprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Powodzenia!. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D..

"Ten obcy" - test znajomości lektury.

Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Test: Zenek pochodził z: a) Warszawy b) Tczewa c) Wrocławia d) Strykowa Rozwiązanie - Antoni Janica to: a) stryjek Zenka b) wujek Zenka c) ojciec Zenka d) dziadek Zenka .Najmłodszy z załogi był: Julek Pestka Ula Wszyscy byli w jednym wieku : 7.. Postaramy się to odgadnąć na postawie Twoich odpowiedzi!Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Liczba wyników dla zapytania 'test znajomości chłopcy z placu broni': 10000+ Chłopcy z Placu Broni Odwracanie kart.. Olszyny 3.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Prawda Fałsz : 10.. 1.Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Najnowsze quizy w dziale: Klasa 6Quiz z lektury "Ten obcy" .. Biblioteka SP 6 w Inowrocławiu.. 46 Obserwuj .. Jaka moc ze .test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?.

Pytania z lektury Ten obcy.

Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!. Sprawdza znajomość treści lektury S. Zeromskiego "Syzyfowe prace" oraz wymaga od ucznia właściwego dysponowania czasem (dotyczy ostatniego zadania).Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi.. Literatura Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. Tagi dla tego testu: Ha.. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Sprawdziany.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Ten obcy główni bohaterowie.Sprawdzian w wersji A i B umozliwiający podział klasy na dwie grupy.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. 1.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Skomentuj.. Julek i Marian byli dla siebie ciotecznymi braćmi.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Ojciec Uli był: rolnikiem lekarzem ogrodnikiem .ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. a) rozlanym na ławce atramentem b) rozkruszoną na podłodze kredą c) dżemem 11.. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Jest świetna tak jak ten quiz!. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 20191) Głównym tematem "Syzyfowych prac" jest: a) rusyfikacja b) bieda na wsi c) szkolne życie d) bezowocny trud herosa 2) Szkoła, do której Marcin Borowicz uczęszczał w Owczarach to: a) Szkoła Główna b) Gimnazjum Wstępne c) Szkoła Początkowa d) ochronka 3) Marcin Borowicz, gdy zaczynał edukację w Owczarach miał: a) sześć lat b) osiem lat c) dziewięć lat d) siedem lat 4 .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. pytanie 1 z 10.. Powodzenia!. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Pies Uli wabił się: kaja nysa dunaj mors : 9. .. ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt