Napisz list do kolegi aby zachęcić go do przeczytania lektury zemsta
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Jej .Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Wtedy zostaje okradziony.Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania spotkanie nad morzem 2012-05-24 21:02:57 Muszę napisać list zachęcający do przeczytania utworów H.Sienkiewicza 2010-12-25 18:03:04 list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Np. jeżeli .. 2 godziny temu; Napisz rozprawkę na temat:Czy perypetie miłosne boha.. 5 godzin temu A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych.. Byli to nierzadko bardzo młodzi ludzie, tacy jak ty czy ja, a jednak nie zawahali się, gdy trzeba było włączyć się do walki.Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania spotkanie nad morzem 2012-05-24 21:02:57 Muszę napisać list zachęcający do przeczytania utworów H.Sienkiewicza 2010-12-25 18:03:04 Najnowsze zadaniaNapisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki..

czytałam,więc w kilku zdaniach chciałam Cię zachęcić do jej przeczytania.Cześć Adam .

„Książka nie jest tak fajna jak film .List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba" List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do przeczytania jak najbardziej „polskiej" książki.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.Do podanej strefy dopisz dwie pozostałe.. „Przygody Tomka Sawyera" to świetna opowieść o dziesięcioletnim chłopcu, wychowywanym po śmierci rodziców przez ciotkę, która stara się, aby wyrósł on na prawego i dobrego człowieka.Napisz list do koleżanki , aby zachęcić ją do przeczytania książki.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Napisanie listu do kolegi, aby zachęcić go do przeczytania lektury tomek w krainie kangurów.List zachęcający do przeczytania książki (W pustyni i puszczy ) Hej .. (imię) Pamiętasz jak się widzieliśmy tydzień temu i mówiłam ci że czytam fajną książkę.. Jednak zebrałem w sobie silną wolę i przeczytałem tę pozycję literacką.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Danuśka a Jagienka - charakterystyka porównawcza bohaterek „Krzyżaków" H. Sienkiewicza; Opis pojedynku Zbyszka z Rotgierem, bohaterów „Krzyżaków" H. SienkiewiczaNapisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek..

List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" [Miasto, Data] Cześć!

Ostatnio na lekcji języka polskiego przerabialiśmy lekturę ,,Hobbit'' .Bardzo mi się ona spodobała i właśnie ,chciałbym Cię zachęcić do jej przeczytania.Akcja powieści rozgrywa się w czasach Trzeciej Epoki ,a miejscem akcji jest Śródziemie.Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło .Lektura ta dała mi sporo do myślenia.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. (miasto) (data) Droga Aniu!. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. 80% List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miasta; 83% List zachęcający do przeczytania książki J. Bediera "Dzieje Tristana i Izoldy" ze zwróceniem uwagi na obraz średniowiecza w .napisz list zachęcający do przeczytania sposób na alcybiadesa 2010-03-27 11:41:15 Napisz list zachecajacy do przeczytania lektury alchemik !. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry..

73% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.

Tę lekturę niedawno sam przeczytałem i bardzo mi sięNapisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Poznań 29.01.12r.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Naprawdę bardzo polecam ją szczególnie Tobie ponieważ wiem , że lubisz takie powieści .Napisz list do koleżanki lub kolegi zachecajacy go do przeczytania lektury Stary Człowiek i morze Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania lektury Alfreda Szklarskiego ,, Tomek w krainie kangurów'' Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Napisanie listu do kolegi, aby zachęcić go do przeczytania lektury tomek w krainie kangurów.. 0 głosów.. Ciebie również chciałem zachęcić do przeczytania tej wartościowej lektury, bowiem okazuję się84% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia" 80% List do koleżanki zachęcający do przyjazdu do Twojej miejscowości.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. obowiązkowych lektur szkolnych.. Wiem, że nie lubisz czytać..

Jej ...Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry.

2011-02-20 19:35:49 chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum .74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba" List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do przeczytania jak najbardziej „polskiej" książki.. Jej .Zadanie: napisz list do koleżanki zachęcający do przeczytania lektury quot janko muzykant quot pliisss na jutro błagam będe bardzo wdzięczna Rozwiązanie: cześć aniu na wstępie mojego listu chciałam cię pozdrowić piszę do ciebie ten listPrzydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej .Napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do przeczytania książki ,,Oskar i Pani Róża" 2015-05-17 20:46:04; napisz list do kogos aby zachcęcic go do przeczytania kśiążki chłopcy z placu broni (jak coś to sorki za ortografie ale pisze na szybko) 2020-04-02 10:53:04Na wstępie listu serdecznie Cię pozdrawiam ichcę podziękować Ci za list, który kilka dni temu dostałam od Ciebie.Piszesz w nim,że niedługo będziesz przerabiać lekturę "Czane Stopy"i pytasz,czy to ciekawa książka.Ostatnio ją.. Chciałam cię teraz zachęcić do przeczytania lektury w Pustyni i w puszczy .Kilka dni temu skończyłam lekturę powieści Marka Twaina: „Przygody Tomka Sawyera", do której przeczytania chciałabym Cię zachęcić.. Na wstępie mojego listu,chcę Cię serdecznie pozdrowić .. Przede wszystkim uświadamia, jak wielką cenę niektórzy musieli zapłacić, abyśmy mogli mieszkać w wolnym kraju.. 2,466 wizyt.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt