Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania niemiecki
Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. A7 str.68 - w której linijce znajdziesz odpowiedzi na pytania?. Język niemiecki 2012-01-08 20:36:28; Język niemiecki - faks - pytania 2009-09-21 18:16:54; .. Poniedziałek, 16.03.2020 r. Przypominamy sobie słownictwo z działu 3. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Cele lekcji: Potrafię wyszukać w tekście informacje szczegółowe.. Strona 112.. Tryb rozkazujący - 2 .patyk1217.. Kiedy uczysz się niemieckiego?. Richard może odpowiedzieć na to pytanie, bo to on podjął taką decyzję.Niemiecki "Kompass 2" środa, 12 lutego 2014.. Przeczytaj list Marcela i na podstawie tekstu odpowiedz na podane pytania 2012-12-08 15:30:14Ile pieniędzy masz na miesiąc?. Wybrana książka: Mach mit!. Niemiecki .. (Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.). Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Grzybica nazywana jest chorobą cywiliza- niektóre miejsca - wilgotne, duszne - sprzy- cyjną - ze względu na liczbę osób nią za- jają rozwojowi grzybicy, np. kabiny przyszni- atakowanych, łatwość rozprzestrzeniania się cowe.- przeczytaj baśń „O czterech muzykantach z Bremy" z podręcznika na str.32-34 i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem; - na podstawie tekstu uzupełnij metryczkę książki oraz podziel zdarzenia na fantastyczne i realistyczne w ćwiczeniach do polskiego na str. 54 zadanie 1 i 2; - wykonaj zadania w „Piszę" na str.63;Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. zadanie z niemieckiego w ćwiczeniach na stronie 62 zadanie 14 książka się nazywa m…Język niemiecki.. W wolnym czasie gram w squasha.Język niemiecki, pomożecie?. Przeczytaj tekst w zeszycie ćw.Tłumaczenie słowa 'odpowiedz' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Przeczytaj zamieszczony poniżej tekst .. Dla chętnych: Proszę przesłać odpowiedzi i wyjaśnienie 2 pojęć „Halbtagsschule" i „Ganztagsschule" na maila.Program nauczania języka niemieckiego poziom A1 Poziom A 1 podstawowy GRAMATYKA Czasownik: czas teraźniejszy (Präsens), odmiana czasowników słabych i mocnych, złożonych, modalnych (klamra zdaniowa), czas przeszły prosty (Präteritum), czasowniki haben, sein i modalne, czas przeszły złożony (Perfekt), czasowniki dotyczące podstawowych potrzeb życiacodziennego.. neu 3 (Podręcznik, PWN) Klasa: 6 szkoły podstawowej.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. Od trzech lat mieszkam w niemczech.Niemieckie teksty do czytania.. Zadanie z Niemieckiego Przeczytaj tekst i popraw w nim błędy.. Były już raz na moim blogu, ale wpis uległ zniszczeniu..

1Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Pomoże mi ktoś z 1 kartą pracy na kurs z Niemieckiego pilne 2020-10-01 12:44:25 Zadanie 21 Błagam pomocy mam na jutro, daje naj 2020-09-26 18:20:28 On pairs tell your partner about a time you felt nervous relaxed excited or embarassed 2020-09-22 17:05:57Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Od czterech lat uczę tego języka.. Wtorek 09.06.. Ile miesięcy ma rok?. Alle Rollen im Film werden von Hunden gespielt.Przeczytaj teksty 1-4 na ich podstawie wybierz poprawne odpowiedzi na podane pytania.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Pytania w języku niemieckim zadaje się stosując pewne zasady: Fragen stellen - pytania postawić.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Odpowiedz na pytania.. Witaj w sekcji czytania!. Język niemiecki Klasa VII.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Poprawny tekst zapisz jeszcze raz, a poprawione błędy podkreśl lub .Pytania w języku niemieckim to podstawa wiedzy z gramatyki..

przeczytaj tekst i odpowiec.

z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich .. Zeszyt ćw.. Auf Fragen antworten - na pytania odpowiedzieć.Teksty po niemiecku.. Swoje odpowiedzi w formie listu/maila zapisz w zeszycie przedmiotowym.. Powtarzam więc materiał o pytaniach niemieckich.. Jaki dzień jest dzisiaj?A5 str.67 - odpowiedz na pytania, A6 str. 67- ułóż pytania do wyróżnionych części zdań.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania.. Jeśli masz inne pytania w sprawie niemieckiego to pisz na moim profilu.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 2020 r. Klasa IV Temat : Co Melania robi po lekcjach?. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Środa, 25.03 2020 r. Praca z tekstem - ćw.. 1/ posiadanie książek polskich 2/ przeglądano książki i przetrząsano sienniki 3/ zapisywanie ucznia do dziennika kar i siedzenie w .1. str. 50Przeczytaj teksty 1. i 2.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U..

Biologia 4 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt